bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Oceľové riešenia pre poľnohospodárstvo

Vážený čitateľ, po dlhom a horúcom lete, prišla jeseň, a preto mi prosím dovoľte, aby som vám predstavil firmu FRISOMAT s.r.o. z iného, pre poľnohospodárov užitočnejšieho hľadiska. Zväčšujúci sa tlak z poľnohospodárstva v posledných rokoch nás prinútil k tomu, aby sme moderné technológie, používané najmä v priemysle, implementovali do odvetví poľnohospodárstva a pomohli aj tým, ktorí tvrdou prácou nás zásobujú kvalitnými potravinami. Modernými technológiami myslím použitie takých materiálov, ktorých výroba a použitie čo najmenej zaťažuje životné prostredie.

Presne tieto skutočnosti boli jedným z dôvodov, prečo sme sa vo veľkej miere začali zaoberať  halami aj pre poľnohospodársku výrobu. Vyvinuli sme haly pre chov ošípaných, dobytka a tiež hydiny. Naše bitúnky sa v rôznych štátoch ukázali ako vysoko efektívne, keďže ich staviame z ľahkých moderných materiálov, rýchlo a bezpečne.
Potom, ako sme navrhli optimálne riešenia na chov a spracovanie zvierat, snažili sme sa pomôcť aj zeleninárom a pestovateľom ovocia. Riešením bola efektívna chladiaca hala, kde si plody ich práce uchovajú čerstvosť a kvalitu a zároveň ich náradia a stroje sú skryté pred očami zvedavcov.
Základom nášho sortimentu už dlhšiu dobu boli skladové haly, takže sme nemali žiadny problém nájsť vhodné riešenie aj na uskladnenie obilnín. Pre skompletizovanie nášho sortimentu pre poľnohospodárske odvetvia, sme museli vyriešiť aj vysoké hygienické požiadavky nutné pri pekárenskej výrobe. Toto sa nám podarilo na viacerých stavbách, ktoré sme postavili pre malé rodinné pekárne ako aj pre veľkú pekáreň, zásobujúcu pečivom celý juh Slovenska.

Vážení čitatelia, ak si myslíte, že nám ešte môžete ponúknuť nevyriešený problém v oblasti oceľových hál, neváhajte nás kontaktovať, firma FRISOMAT vám rada pomôže.


Text a foto: Ing. Tibor Stégmár

FRISOMAT spol. s r.o.
Ul. Ľudovíta Štúra 7
Nové Zámky 94001
tel: 00421 35 6414670
mob.: 00421 (0)911 785 220
www.frisomat.sk

 

27.9. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
BAUMIT
LEIER
HELUZ
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.