bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Odlíšte sa!

Jedinečná strešná krytina pre novostavby aj rekonštrukcie

Ak sa vám zunoval pohľad na chronicky známe „opozerané“ pokrytia striech, a prírodné materiály vás odrádzajú vysokou cenou (štiepaná bridlica), dovoľte nám predstaviť ekologickú plastovú strešnú krytinu CAPACCO, vyrábanú z recyklovaného plastu káblových izolantov, ktorá má veľa ideálnych vlastností.


Krytina je veľmi kvalitná, odolná proti poveternostným vplyvom i mechanickému poškodeniu, je samozhášavá, ľahká, pružná a hlavne bez údržbová. Takže vám ani po rokoch neobrastie machom. Navyše, aj jej cena je veľmi priaznivá. Ako vlastne taký nápad na výrobu krytiny vznikne?

Ako sme sa už sami presvedčili, strešná krytina Capacco je veľmi unikátna a aj cez počiatočnú nedôveru voči plastom sa veľmi rýchlo stala obľúbenou. Po rokoch sa objavili ďalší výrobcovia, ktorí začali vyrábať plastové strešné krytiny z iných termoplastov, napr. polyetylénu, polypropylénu, polyesteru (domový odpad, odpad z automobiliek alebo PET fľaše). Vo všetkých týchto prípadoch však ide o termoplasty s inými, či už mechanickými alebo chemickými vlastnosťami, a z tohto dôvodu ich nie je možné považovať za porovnateľný materiál. Veľkou prednosťou nami používaného materiálu PVC je jeho samozhášavosť, vedúca k veľmi dobrej výslednej odolnosti proti ohňu. V tomto smere je naša strešná krytina na neporovnateľne vyššej úrovni, než krytina z iných vstupných materiálov.

Krytina je určená pre novostavby aj rekonštrukcie, pre ktoré sa skvele hodia práve svojou nízkou hmotnosťou, vďaka ktorej nie je nutné pred podkládkou zosilňovať krov. V neposlednom rade je tiež potrebné spomenúť ekologické hľadisko. Do doby, kým sa tento odpad začal spracovávať a premenil sa na platenú vstupnú surovinu, tak ním stovkami ton zasypávali skládky. Je však potrebné zdôrazniť, že nie každý káblový odpad je možné použiť. Kladieme veľký dôraz na kontrolu, čistotu a kvalitu materiálu a vďaka našej dlhodobej skúsenosti so spracovaním tohto materiálu sme schopní dosiahnuť veľmi dobrú kvalitu výsledného produktu.

Od marca 2013 tiež vyrábame novú verziu strešnej krytiny – umelú bridlicu. Svojím vzhľadom dokonale imituje prírodnú bridlicu a je novo opatrená piatimi montážnymi otvormi pre zjednodušenie pokládky.


Ak uvažujete o novej streche, alebo práve staviate dom, určite viete, že pri nákupe stavebného materiálu je nutné overiť jeho kvalitu a pôvod, a tým myslieť aj do budúcnosti, aby nebolo nutné za pár rokov pomýšľať, či byť dokonca donútení k rekonštrukcii. Strešná krytina Capacco je testovaná technickými a skúšobnými ústavmi, takže rozhodne viete, že kupujete kvalitný a overený produkt. Pripojte sa k tisícom spokojných zákazníkov spoločnosti Capacco a kúpte si jedinečnú strešnú krytinu, spájajúcu v sebe veľa výhod. Zakúpite v sieti predajcov strešných krytín po celej SR.


Viac informácií nájdete na našej www.capacco.sk
Výhradný dovozca: Anavek spol. s r.o. www.anavek.sk

 

17.7. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
EVVA
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.