bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Omietky a farby od slovenského výrobcu 3U

Spoločnosť 3U s.r.o. je slovenským výrobcom vodou riediteľných farieb, omietok a stierky s dlhoročnou tradíciou. Od samotného začiatku je snahou spoločnosti spolupracovať výhradne s renomovanými zahraničnými firmami na poli technickom, ako aj technologickom, a tým prinášať prvotriedne výrobky pre svojich zákazníkov.

ESMAL, ako prvý a najznámejší produkt, sa veľmi rýchlo stal obľúbený medzi spotrebiteľmi hlavne pre vysoké kvalitatívne parametre vo svojej triede a pre cenovú dostupnosť. Vývoj nasledoval progresívnym tempom a dnes sa môžeme pochváliť stabilným interiérovým programom a cenovo dostupnými exteriérovými omietkami.
Chceme prinášať prvotriedne produkty pre profesionálov za rozumnú cenu. Kladieme pritom dôraz na kvalitu, aby sme tak docielili spokojnosť zákazníka či realizátora, ktorý s produktom prichádza priamo do kontaktu. Táto filozofia je dosahovaná dôkladným výskumom a vývojom, ktorých výstupom je práve neustále zdokonaľovanie technických parametrov s aktívnym prihliadaním na požiadavky trhu.

Postupnou transformáciou produktového portfólia do línie „EKOLINE“ chceme upozorniť najmä na fakt, že naše výrobky sú riediteľné vodou a ich komponenty sú ekologicky neškodné a biologicky rýchlo rozložiteľné. Každý náš produkt nielenže bez problémov spĺňa všeobecne záväzné predpisy povolených hodnôt VOC, ale množstvo takýchto látok je dokonca niekoľkonásobne nižšie, ako povoľujú normy.
Počas našej existencie kladieme veľký dôraz na zdravie obyvateľstva, ako aj na zdravie samotných maliarov. Ľudský rozmer je pre nás tiež veľmi dôležitý, a preto sa rôznymi sponzorskými darmi a akciami snažíme pomáhať aj tým, ktorí to najviac potrebujú.
Naša spoločnosť získala v roku 2012 certifikát ISO 9001:2008. Touto certifikáciou sme tak úspešne ukončili implementáciu systému manažérstva kvality v súlade s medzinárodnou normou ISO. Manažment kvality s rozsahom platnosti na výrobu vodou riediteľných farieb, omietok a stierok, maloobchod a veľkoobchod je jednou z našich priorít vo vzťahu k našim obchodným partnerom a zákazníkom.

3U s.r.o.
Sidlo: Ružová dolina 25, 821 09 Bratislava
Výroba a expedícia: Areál PD - Čsl.tankistov 1, 841 06 Bratislava
Tel.: 02/65956863
Mail.: info@esmal.sk
Web.: www.esmal.sk

 

27.2. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
BAUMIT
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.