bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Osvedčené riešenia pre teplo a teplú vodu doma

Kotol ecoTEC exclusive so zásobníkom uniSTOR VIH QL 75 B.
Kotol ecoTEC exclusive so zásobníkom uniSTOR VIH QL 75 B.

Teplo zabezpečujú v mnohých domácnostiach práve plynové kondenzačné kotly. Veľmi praktickým riešením je, ak kotol vhodne skombinujete so zásobníkom na prípravu teplej vody. Doprajete si tak aj komfort v kúpeľni. A aké sú možnosti?

 

Značka Vaillant v súčasnosti pre domácnosti ponúka niekoľko variabilných zostáv za jednotnú cenu. Tie sú zložené zo závesných kondenzačných kotlov ecoTEC plus alebo ecoTEC exclusive a zo zásobníkov teplej vody. K zostavám patrí ako bonus inteligentný ekvitermický regulátor multiMATIC 700. Spolu s nimi získate aj unikátne online služby – zákaznícku online servisnú knihu s možnosťou príjmu notifikačných správ upozorňujúcich na ročné kontroly a s priamym kontaktom na vášho servisného technika. Kvalitu poskytnutých služieb tiež môžete ovplyvniť – prostredníctvom online hodnotenia výkonu servisného technika. A z akých zostáv máte na výber?

1. Šetrne a so smartfónom

Kotol ecoTEC plus a zásobník uniSTOR VIH R.
Kotol ecoTEC plus a zásobník uniSTOR VIH R.

Inovatívne funkcie, najlepší výkon vo svojej triede, spoľahlivosť a kvalitné komponenty. Kotly z radu ecoTEC sú vybavené všetkým, čo je najlepšie pre vás, vašu peňaženku a životné prostredie. Výnimočne šetrný závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive – z radu Green iQ – je ideálny do bytov, domov aj do väčších budov. V domácnosti pomáha znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie viac ako iné kondenzačné kotly, a to vďaka najnovšej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. Ako všetky výrobky radu Green iQ má už vstavaný komunikačný internetový modul na diaľkové ovládanie pomocou smartfónu či tabletu, prípadne diaľkovú diagnostiku a správu. Kotol má energetický štítok triedy „A“ (v kombinácii s reguláciou multiMATIC 700 A+). Synonymom komfortu je jeho kombinácia so závesným zásobníkom teplej vody uniSTOR VIH QL 75 B s objemom 70 litrov. Je vhodná do rodinných domov i bytových jednotiek.

2. Tie, ktoré zaberú málo miesta

Kotol ecoTEC plus a zásobník actoSTOR VIH QL 75 B.
Kotol ecoTEC plus a zásobník actoSTOR VIH QL 75 B.

Závesné kondenzačné kotly ecoTEC umožňujú dosiahnuť vysoký tepelný komfort a zároveň úsporu energie vďaka širokému modulačnému rozsahu a optimalizácii výkonu, ktorý zvyšuje tepelnú pohodu a zároveň znižuje spotrebu plynu. Veľmi praktický je kotol ecoTEC plus VUI so vstavaným 20-litrovým vysokovýkonným zásobníkom s vrstveným ukladaním teplej vody. V tomto zásobníku možno získať (vďaka vrstvenému ukladaniu) rovnaký komfort teplej vody ako v bežnom zásobníku s objemom 70 litrov. Kotol možno umiestniť aj do bytových jednotiek. Jeho súčasťou je regulátor multiMATIC 700. Ďalšou praktickou možnosťou je kombinácia kotla ecoTEC plus VUW s prietokovým ohrevom teplej vody, 72 l zásobníkom actoSTOR VIH QL 75 B s vrstveným ukladaním teplej vody a inteligentným regulátorom.

3. Pre veľké a viacgeneračné domy

Riešením vhodným nielen do rodinných ale aj do viacgeneračných domov je zostava kondenzačného kotla ecoTEC exclusive (alebo kotla ecoTEC plus VU) a stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 120 alebo 150 litrov. Ide o zásobníky uniSTOR VIH R 120 a VIH R 150 s vyššou kapacitou teplej vody. Zostava sa zvykne inštalovať do technických miestností a pivníc. Jej súčasťou je inteligentný ekvitermický regulátor multiMATIC 700, ktorý prispieva k vysokému tepelnému komfortu. Ku kotlu ecoTEC exclusive a stacionárnemu zásobníku dostanete aj snímač teploty vody v zásobníku, hydraulické prepojenie a estetický kryt – doplnkovú izoláciu zásobníka triedy A+.

www.vaillant.sk

 

11.4.2018

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
HELUZ
DOMEXPO 2018
EVVA
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.