bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Pohoda doma, v sprche aj vo vani

Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od kotlov Gepard Condens značky Protherm.
Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od kotlov Gepard Condens značky Protherm.

Príjemná teplota v interiéri so sebou prináša aj dobrú náladu. Počas nadchádzajúcich chladnejších jesenných dní a studených zimných večerov preto určite oceníte inteligentné a flexibilné technológie, ktoré vás naladia. Vyhrejú dom či byt a doprajú komfort všetkým členom domácnosti.

Ide o najnovšie kondenzačné kotly, ktoré ponúkajú bezkonkurenčne veľa. Vysokú účinnosť za vynikajúcu cenu môžete očakávať od nového radu kotlov Gepard Condens značky Protherm. Slúžia na vykurovanie i prípravu teplej vody a do domácností vnášajú teplo a s ním spojené pohodlie.

Myslí na vašu budúcnosť

Nový kondenzačný kotol Gepard Condens sa hodí do každého interiéru.
Nový kondenzačný kotol Gepard Condens sa hodí do každého interiéru.

Či už bývate v dome alebo byte, máte malú či veľkú rodinu, vybrať si môžete spomedzi niekoľkých typov kotlov Gepard Condens. Ide pri tom o najlepšiu voľbu pri výmene starého nekondenzačného kotla za nový, i pri výbere vykurovania do novostavby. Nový kotol Gepard Condens predstavuje investíciu za málo peňazí a zároveň veľmi dôležitý krok do budúcnosti. Už teraz spĺňa prísne smernice ErP o energetickej účinnosti výrobkov a emisných normách, ktoré v rámci Európskej únie vstúpia do platnosti od septembra 2015. Prináša vysokú triedu energetickej účinnosti A pre kúrenie i prípravu teplej vody. Kondenzačné kotly Gepard Condens sú inteligentné a kráčajú s dobou. Sú kompatibilné s  rôznymi typmi regulácie, s možnosťou spolupráce so solárnym systémom na prípravu teplej vody. Veľký komfort na malej ploche zaručuje kotol Gepard Condens aj vďaka tomu, že má vynikajúci pomer veľkosť/výkon. Kotol má hydraulický blok novej generácie, ktorý zaručuje vysoký komfort či už pri vykurovaní alebo príprave teplej vody. Okrem toho, že spoľahlivo vykuruje, dodá teplú vodu okamžite pre celú rodinu, či už prietokovým spôsobom, alebo z externého zásobníka, a to podľa typu kotla. Úsporu prevádzkových nákladov tiež zaručuje použitie vysokoúčinného čerpadla, ktoré v porovnaní s klasickými čerpadlami spotrebuje v priemere ročne až o 75 % menej elektrickej energie. Kotol zároveň ponúka takú úroveň bezpečnosti, ktorá je v jeho cenovej skupine, spolu s jeho výkonnosťou a pohodlnou prevádzkou, absolútne jedinečná.

Príjemné teplo aj teplá voda

 Kotol Gepard Condens má vynikajúci pomer veľkosť/výkon, ktorý zaručuje veľký komfort na malej ploche.
Kotol Gepard Condens má vynikajúci pomer veľkosť/výkon, ktorý zaručuje veľký komfort na malej ploche.

S pomocou nového radu kotlov Gepard Condens si môžete doma navodiť výnimočný relax v kuchyni aj v kúpeľni. Okamžite totiž dodá teplú vodu pre celú rodinu, či už prietokovým spôsobom, alebo pomocou externého zásobníka podľa typu kotla. Máme pre vás účinné tipy, ako to docieliť: Pre náročné viacgeneračné domácnosti je ideálnou voľbou kotol Gepard Condens s externým 117 l stacionárnym zásobníkom Protherm FE 120 BM. Ak máte radi plnú vaňu, spolu s dlhotrvajúcou sprchou a spotrebujete tak doma množstvo teplej vody, je to veľmi účinné riešenie. Veľmi praktický spôsob ohrevu vody predstavuje kotol Gepard Condens v kombinácii so zásobníkom Protherm WE 100 ME. Ide o závesný zásobník s nepriamym ohrevom s objemom 91 litrov. Voda sa ohrieva prietokom vykurovacej vody cez špirálový rúrkový výmenník vo vnútri zásobníka. Dlhá životnosť, menší rozmer a veľmi dizajnový vzhľad. To sú jedinečné vlastnosti zostavy kotla Gepard Condens so zásobníkom Protherm WEL 75 ME. Tento závesný vrstvený zásobník pripravuje teplú vodu cez doskový výmenník kotla Gepard Condens vo verzii s prietokovým ohrevom teplej vody. Čistý objem zásobníka je 76 litrov, pričom zaistí aj dostatočne rýchle opätovné nahriatie vody. Elegantnú zostavu tvorí kotol Gepard Condens s nepriamo ohrievaným zásobníkom B60Z. Tento zásobník s objemom 58 litrov je v dizajne kotla a prekvapí aj náročného zákazníka. Elegantný kryt schová prepojenie kotla so zásobníkom a vytvorí z nich jeden celok.

Text a foto: Protherm

 

27.9.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
DOMEXPO 2018
BAUMIT
EVVA
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.