Potrebujete pomôcť zariadiť predsieň?

Ako si zariadiť predsieň? Často je to malá miestnosť, ktorá plní predovšetkým praktickú úlohu, preto by mala byť viac funkčná ako reprezentatívna. Keď si dobre naplánujete tento priestor, stane sa však aj atraktívnym pozvaním do ďalších miestnosti vášho domova.

Pre pohodlie

Výber funkčného nábytku je jedným z najdôležitejších aspektov aranžovania predsiene. Čalúnená lavica alebo krásne kreslo a k tomu veľa vešiakov a úložného priestoru. Vyberte si vkusné taburetky s úložným priestorom, praktické police, komody a zásuvky, vďaka ktorým získate pohodlný a funkčný interiér, v ktorom sa budete môcť rýchlo a efektívne pripraviť na opustenie domu – radia štylistky WestwingNow.

Kúzlo zrkadiel

Predsieň je často malou miestnosťou, ktorú je ťažké zariadiť tak, aby vyvolala dojem priestrannosti. Ak chcete priestor opticky zväčšiť, použite svetlé farby a veľké zrkadlá. Nemusíte sa sústreďovať len na jeden model. Čím viac ich bude, tým väčší bude interiér vyzerať.

Pre inšpiráciu wink

Miesto na umenie a spomienky

Steny v predsieni sú skvelým miestom na domácu galériu! V trochu tmavej miestnosti zaveste vedľa seba rámy rôznych veľkostí s rôznymi obrázkami alebo rodinnými fotografiami a osvetlite ich nástennými lampami. Budete sa cítiť ako v najlepšej galérii umenia!

Mäkko a útulne

Nič tak nezútulni predsieň ako dobre vybrané textílie! Pred dverami umiestnite rohožku a uprostred miestnosti dlhý behúň v tlmených farbách. Na kreslo alebo lavicu položte vzorované vankúše – tie dodajú interiéru ten správny šmrnc.

Ešte viac inšpirácie smiley

Text a foto: WestwingNow.sk