bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Rawi vedie rodinný život

Ľudia radi odpočívajú pri počúvaní rozprávača (rawi – v arabčine) dobrého príbehu, najmä ak má príbeh niekoľko kapitol.

 

 

Teraz to platí aj pre program sedacieho nábytku, vytvoreného dizajnérmi AlfredomKleenem a Gabrielom Assmannom: Rawi sa v roku 2013 prezentuje ako veľmi pohodlný nábytok, s ustálenou siluetou, zahŕňajúci pohovky, leňošky a stoličky. V závislosti na preferovanom štýle a zariadení priestorov, sú základné rámy sedacej súpravy navrhnuté trochu jemnejšie z kovu alebo z dreva. Vyššia, veľmi pohodlná opierka chrbta bola vybraná pre novú stoličku(k dispozícii s alebo bezpodrúčiek). Elegantnejšia verzia je ponúkaná ako perovka s kovovými lištami, zatiaľ čo drevená verzia vytvára mierne útulnejší vzhľad. Všetky modely sú k dispozícii s textilnými alebo koženými poťahmi.

 Nový člen kolekcie Jali

Niektoré úspechy majú niekoľko otcov a dobrý dizajn má mnoho detí. Program čalúneného nábytku Jalis(dizajnérov Jehs + Laub), ktorý bol predstavený v roku 2011 a inšpirovaný Orientom sa teraz rozrástol do veľkej rodiny. Okrem pohoviek, stolíkov, kresiel a čalúnených postelí (výrobca interlubke), tu sú aj rôzne modely stoličiek, ktoré sa líšia vo svojich konečných prevedeniach. Čalúnená stolička, pre ktorú bola navrhnutá vizuálne jednoduchá a priamočiara základňa z masívneho dubu alebo orecha, teraz debutuje. Na požiadanie je tento drevený rám k dispozícii aj v rôznych farebných odtieňoch alebo s farebným lakom.

 

 www.cor.de

 

24.7. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
BAUMIT
DOMEXPO 2018
HELUZ
LEIER
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.