bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Renovujte výhodnejšie

Každý bytový dom je iný. Sanácie, opravy a renovácie domov však majú jedno spoločné – potrebu financií. Vybrať si optimálny spôsob financovania revitalizácie bytového domu nie je len otázkou úrokovej sadzby úveru. Wüstenrot stavebná sporiteľňa garantuje stabilné podmienky na desiatky rokov a ďalšie výhody. Práve teraz máte šancu využiť úver na rýchle financovanie bez predchádzajúceho sporenia už za 3,39 % p.a.

 

Pre bytové domy má Wüstenrot stavebná sporiteľňa špeciálny finančný program Rekofond. Primárne je zameraný na poskytovanie financovania údržby, rekonštrukcie a obnovy bytových domov prostredníctvom garantovaných stavebných úverov a akciových medziúverov bez sporenia. Prínosom je však aj pri tvorbe fondu údržby a opráv. Štátna prémia pre SVB, vo výške 66,39 eur na každé 4 byty v bytovom dome, sporenie ešte zefektívňuje. Rekofond sú financie pre bytové domy dostupné jednoducho, rýchlo a výhodne. Toto finančné riešenie je k dispozícii aj pre bytové družstvá a správcovské spoločnosti či samotných vlastníkov bytov a nebytových priestorov.

Prednosti Rekofondu
Maximálna suma na jeden bytový dom sú 3 milióny eur. Rekofond umožní uhradiť až 100 % investičných nákladov. Výška úroku a splátky je garantovaná. Lehota splatnosti úveru je od 7 až do 25 rokov. Wüstenrot stavebná sporiteľňa vám umožní výber formy zabezpečenia (bez založenia bytov či bytového domu), pričom jednou z možností je iba vinkulácia vkladu vo výške 2-násobku mesačnej splátky. Samozrejmosťou je možnosť predčasného splatenia stavebného úveru bez poplatku a rýchly prístup k financiám pri nepredvídaných situáciách. Individuálny prístup, spoľahlivé a bezrizikové finančné riešenie je to, čo si klienti zvlášť pochvaľujú pri spolupráci so spoločnosťou Wüstenrot.

Účely použitia
Financie je možné využiť na revitalizáciu bytového domu od základov až po strechu. Výmena rozvodov, výťahov, kotlov, strešnej krytiny, odvlhčenie pivníc či získanie energetického certifikátu bytového domu a zatepľovanie fasád. Bytový dom po takomto kroku podstatne lepšie vyzerá, ale hlavne ročné náklady za teplo sú výrazne nižšie. Úverom je tiež možné splatiť drahší úver z inej banky (použitý na renováciu domu).

O úver je možné požiadať a zmluvu uzavrieť na bytový dom ako celok. Financie môžu byť poskytnuté vo viacerých tranžách, jednorazovo, príp. zálohovo. Správca/bytový dom presne vie v akej výške budú mesačné aj celkové náklady. Absolútna istota, žiadne riziko. Pri výbere najvhodnejšieho spôsobu financovania rozhoduje viacero faktorov, vrátane skúseností a referencií. So spoľahlivým finančným partnerom sa investícia do renovácie bytového domu určite oplatí, kvôli zvýšenej bezpečnosti i komfortu bývania do budúcna.

Wüstenrot je renomovaná európska finančná skupina s 90-ročnou tradíciou a 20-ročnými skúsenosťami s financovaním bývania na Slovensku. Praktické skúsenosti s financovaním opráv, údržby, renovácie či modernizácie bytového domu sú oveľa viac než slová.

infolinka 0850 60 60 60
rekofond@wustenrot.sk
www.wuestenrot.sk

 

2.10. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
HELUZ
DOMEXPO 2018
LEIER
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.