bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Reštaurácia, ktorá má svoj štýl

Každý zákazník si vyberá reštauráciu nielen podľa toho, ako v nej varia, ale aj podľa toho, ako sa v nej cíti. Pokiaľ je priestor zariadený vkusne, podnik môže očakávať, že sa tam zákazníci budú radi vracať. Do dobre vyzerajúceho reštauračného nábytku sa oplatí zainvestovať, prináša to mnoho spokojných stravníkov. 

 

Nábytok do reštaurácie nemusí byť drahý

Je všeobecne známe, že interiér a exteriér sa dá zariadiť veľmi štýlovo aj za málo peňazí. Stačí mať svoju víziu a dobré nápady. Tie zoženiete veľmi jednoducho. Je moderná doba, môžete si zalistovať v ktoromkoľvek katalógu s nábytkom alebo si zasurfovať na internete v obrázkovom vyhľadávači či na stránkach nábytkárstiev. Často zákazníkom ponúkajú ukážky, ako sa dajú skĺbiť jednotlivé kúsky nábytku s farbami a doplnkami.

Od jedálenských stoličiek až po boxy...

Reštauračný nábytok voľte podľa toho, aké priestorové možnosti ponúka vaše stravovacie zariadenie. Ak nedisponujete extrémnou plochou odbytovej časti, ešte nemusíte vešať hlavu. Zachráni vás vhodné rozmiestnenie jedálenských stolov a stoličiek. Pokiaľ k vám je priestor štedrejší, neváhajte využiť reštauračné boxy, sú obľúbené najmä na dlhšie stretnutia priateľov či partnerov a poskytujú im to správne pohodlie, vďaka ktorému sa im od vás ani nebude chcieť odísť. Výhodou je, že vám ich výrobca vytvorí na mieru a váš priestor nadobudne luxusný ráz. Uzučké barové stoličky umožnia rozšíriť kapacitu na sedenie a vy tak môžete pohostiť ešte väčší počet hostí.
Stoličiek do reštaurácie je na výber mnoho. Už len pri voľbe materiálu sa zastavíte a zvážite, či hľadáte niečo drevené, drevené a čalúnené, kovové, plastové, ich rôzne kombinácie alebo exkluzívne a dizajnové stoličky. Popremýšľajte, či sa vám daný tvar stoličky bude hodiť k zvolenému stolu a nebude problém napríklad s jej zasúvaním...

Kvalitné jedlo z kvalitného stola!

Nezanedbávajte ani výber vhodného reštauračného stola, aj ten sa podpisuje na celkovom výzore vášho podniku. Popremýšľajte napríklad, čo všetko chcete mať na stole uložené. Možno ste minimalisti a stačí vám na ňom nápojový a menu lístok. Ak však chcete zaujať, zaiste na stôl radi položíte nejakú kytičku, svietnik alebo iný druh dekorácie. Rozhodnutie záleží od úrovne služieb, ktoré ponúkate.
Súčasťou reštauračného nábytku sú aj stolové dosky a stolové nohy, pokiaľ máte pocit, že si potrebujete poskladať stôl podľa vlastných predstáv. Na výber sú štandardné a barové stolové nohy. Líšia sa výškou. Kým štandardné sú vysoké 72 cm, barové stolové nohy dosahujú výšku 109 cm. Budete prekvapení, aké rôzne kombinácie môžete vytvoriť. Stolové dosky sú vhodné do interiérov. Výrobcovia reštauračného nábytku ich ponúkajú z rôznych druhov dreva, avšak opäť nezabúdajte na to, ako budete stoly využívať a či nehrozí, že by sa povrch dosky mohol doškriabať alebo inak znehodnotiť. V tom prípade radšej voľte stolové dosky s odolným lakom a z masívneho dubového alebo bukového dreva s úpravou proti oderu.

 

13.4.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
HELUZ
EVVA
BAUMIT
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.