bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Riešenie pre každý priestor

Chodbu, podkrovie, niky, rohy, priestor pod schodmi, vysoké či nízke stropy a omnoho viac zdanlivo „zatratených“ či problematických miest vo vašom príbytku môžete využiť ako plnohodnotný úložný priestor. Umožnia vám to vstavané skrine na mieru, ktoré sa na rozdiel od tých bežných sektorových dokonale prispôsobia akémukoľvek priestoru.

Vytvorte si miestnosť v miestnosti  vďaka posuvným dverám. Pri tomto type šatníka býva zväčša využitý len vnútorný priestor, no praktické je riešenie obojstranného využitia pevnej priečky ako v tomto prípade.

Roh je taktiež vhodné miesto pre vstavanú skriňu a pokiaľ máte v stene veľkú niku, vyslovene si ju pýta. Získate obrovský úložný priestor, ktorý bude vďaka zapusteniu v stene s ňou v jednej línii a tým získa rafinovanosť a eleganciu.

Pre využitie podkrovných priestorov či miest pod schodmi vyznačujúcimi sa šikmým stropom sú vstavané skrine priam predurčené ak aj nie jediným receptom. Dvere nemusia byť len z drevodekorov či skiel. Vytvorte z nich umelecké dielo vďaka aplikovaniu fototapiet.

Využite každú stenu v miestnosti či už riešite špajzu alebo v poslednej dobe toľko populárne šatníky. Od zvyšku miestnosti ich buď oddelíte posuvnými dverami do tvaru U alebo si takto vyčleníte celú miestnosť a dvere použijete iba na vstup do nej. Ak navyše do stredu umiestnite sedenie, budete si môcť ráno v pohodlí premyslieť čo na seba (tzv. „Walk in“ šatník).

Ďalšie príklady riešení

Text a foto: KOMANDOR Slovensko a.s.

 

9.10. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
BAUMIT
LEIER
HELUZ
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.