bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

S čistením na hrane

Odvetvie domových čistiarní odpadových vôd u nás zažíva doslova boom. Dodávatelia sa navzájom predháňajú vo vývoji patentných riešení, nákupe zahraničných licencií a zavádzaní maloobchodného predaja. Aj v tomto zhone sa však nájde spoločnosť, ktorá na prvé miesto kladie potreby zákazníka.

 

Že je malá domová biologická čistiareň odpadových vôd ideálnym riešením nahradzujúcim nedostupnú kanalizačnú sieť či klasickú žumpu je viac než zrejmé. So správnym prístupom k jej obsluhe získate riešenie, ktoré sa do niekoľkých rokov zaplatí samo. Každá čistiareň, a každý záujemca má však špecifické nároky. Podobne ako inde i tu platí, že čím menej je produkt komplikovaný, tým je jeho obsluha a údržba jednoduchšia.

Hranatý koncept domovej čistiarne odpadových vôd uviedla firma Eko-MV-plasty na slovenský trh po prvýkrát v roku 2003. Odvtedy z jej prevádzky vyšli stovky spokojných zákazníkov. Najpredávanejší model VX-4 SMART,  na rozdiel od typických valcových zariadení, ponúka unikátne riešenie pre lepšie využitie priestoru čistiarne a podstatne zjednodušuje nároky na jej obsluhu a údržbu.

Estetika verzus funkčnosť

Jedným z kritérií pri rozhodovaní o kúpe čistiarne odpadových vôd je i to, ako jej nadzemná časť zapadne do rázu dvora či záhrady. Okrem estetickej stránky sa práve v tejto fáze záujemca dostáva k jednému z najzávažnejších rozhodnutí. V skutočnosti stojí pred otázkou, či uprednostní jednoduchosť obsluhy a údržby zariadenia pred čisto estetickým, komornejším riešením, ktoré so sebou navyše prináša nutnosť zásahu špeciálne školeného personálu dodávateľa.
Hranatý koncept dovoľuje neobmedzený prístup k všetkým častiam zariadenia. Ako celoplastový blok bez kovových a mechanických súčastí sa osvedčil ako vysoko odolné riešenie v silno korozívnom prostredí čistiarne. 

Eko-MV-plasty Vladimír Majerník
Tel.: +421 904 222 196
Vranovská 41, Stropkov
vlado@ekomvplasty.sk
www.ekomvplasty.sk

 

6.10.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
EVVA
LEIER
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.