bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Sanitec, s.r.o.

SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe, pod značkou KOLO a KERAMAG. Zaujíma významné postavenie aj v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine.

Hlavným cieľom spoločnosti SANITEC je spĺňať rastúce požiadavky náročnejších zákazníkov pri súčasnom zabezpečení maximálnej efektivity. Podmienkou existencie a vývoja firmy je spokojnosť zákazníkov. Preto kladie dôraz na zisťovanie ich potrieb a požiadaviek, ktoré prenáša do vývoja a navrhovania nových výrobkov a sérií.

K hlavným výrobkom, ktoré na slovenský trh dodáva, patria:
KERAMAG – Exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť. Zoznam autorizovaných predajcov tu.
KOLO (DELTA) – Výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a vyhotoveniam je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv. Zoznam autorizovaných predajcov tu.
KORALLE – Moderné sprchovacie kúty, sprchovacie vaničky a vane dodávajú skvelé estetické pocity. Upútavajú originálnym dizajnom, perfektným vyhotovením a vysokým komfortom. Zoznam autorizovaných predajcov tu.
ALBATROS – Masážne vane a boxy spájajúce prírodné účinky vzduchu a vody s modernou technológiou a dizajnom. Zoznam autorizovaných predajcov tu.
REKORD (PANDA) – Kompletná kúpeľňa vysokej kvality za výhodnú cenu.
Všetky ponúkané výrobky sú plne funkčné a navrhnuté podľa najnovších dizajnérskych trendov. Spĺňajú požiadavky európskych noriem, je na ne vydané prehlásenie o zhode a sú vyrábané v závodoch podľa systému riadenia kvality (ISO 9001) a ochrany prostredia (ISO 14001). Na sanitárnu keramiku, vane a sprchovacie kúty je poskytovaná 5-ročná záruka, na masážne vane, boxy a panely záruka 2 roky. Výnimkou sú keramické výrobky Keramag s ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect®, na ktoré je záruka celých 30 rokov. Na území celého štátu je zákazníkom k dispozícii dobre fungujúca sieť autorizovaných zákazníckych centier.

Adresa administratívne centrum:
Komenského 2501
390 02 Tábor

Telefón:+420 381 254 907
Fax:+420 381 254 908
E-mail:info@sanitec.sk
Web: www.sanitec.sk
FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
Séria Twins
Séria Ovum by Antonio Citterio
Výrobky pre školy a škôlky
REKLAMA
EVVA
HELUZ
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.