bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Schrack Technik – viac ako 100 ročná tradícia

Ponúkame kompletný sortiment vypínačov a zásuviek pre interiéry a exteriéry vo viacerých farbách a dizajnoch vrátane vyššej odolnosti pre vlhké prostredie a exteriéry.
 
Pre inštalácie do bytov, rodinných domov, kancelárií či hotelov je určený aj celý rad našich svietidiel a príslušenstva s rôznym typom zdrojov (žiarivkové, LED, halogénové) s aplikáciou pre interiér ako aj exteriér.
V našom sortimente je veľmi obľúbený aj rad audio-video vrátnikov so zvukovou ako aj obrazovou komunikáciou s rôznymi displejmi, dizajnom aj funkciami.

Firma Schrack Technik s vyše 100 ročnou tradíciou v regióne má v sortimente takmer 20 000 produktov pre elektroinštalácie v rodinných domoch, obchodných a administratívnych priestoroch a v priemysle. Takmer polovica z týchto produktov je dostupná okamžite v niektorej z predajní Schrack Store v Bratislave, Martine, Žiline a Košiciach alebo do 24 hodín k osobnému odberu alebo dovozu kuriérom.

Všetky produkty sú dostupné aj cez internetový obchod www.schrack.sk/eshop.

 

20.4. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
BAUMIT
DOMEXPO 2018
EVVA
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.