bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Sklenené vykurovacie panely FONTES SWISS

V Bratislave, apríl 2010 – spoločnosť Fontes prináša na slovenský trh špičkovú novinku v sfére vykurovacieho systému, takzvaný sklenený vykurovací panel Fontes SWISS. Jeho hlavnou prioritou sa stáva vykurovanie interiéru rodinných domov, bytov, kaviarní, kancelárií... Samotný dizajn spĺňa všetky atribúty náročného klienta. Nadčasovosť montovania na strop zaručuje optimálnu účinnosť a  nekonfliktnosť so zariaďovacími predmetmi.

 

Už od nepamäti ľudstvo využíva a vychutnáva si príjemné infračervené teplo Slnka. Kúrenie založené na tepelných vlnách je také staré ako cielené použitie ohňa ľudstvom. S vedomým návratom k prirodzenému spôsobu života a zdravému bývaniu sa vracajú do našich moderných domov a bytov dávno zabudnuté metódy kúrenia.  Novým, na systémoch založených na tepelných vlnách,  je druh a spôsob akým sa tepelné vlny vyrábajú - prostredníctvom elektriny. Pomocou tepelne vodivých nekovových vrstiev sa získa čisté, zdravotne výhodné a energeticky úsporné teplo.

 

Tento rozdiel spôsobuje vzduch. Bežné vykurovacie telesá najskôr zohrievajú vzduch ako transportné médium. Infračervené vykurovacie systémy zohrievajú tuhé telesá v miestnosti. Murivo oveľa lepšie akumuluje teplo ako vzduch a následne toto teplo vyžaruje späť do miestnosti. Steny majú vyššiu povrchovú teplotu, zostávajú suché a nevzniká plieseň.

 

Samostatný elektrický obvod je cez istič potrebnej veľkosti privedený k elektrickým hodinám s nízkou tarifou. Energetické rozvodné závody zvýhodňujú sadzbu pre elektrické priamovýhrevné kúrenie s 20 hodinovou nízkou tarifou. Nakoľko je teplo akumulované v stenách, majú tieto aj po prerušení kúrenia ešte dosť energie, aby k merateľnému poklesu teploty nedošlo v dobe, kedy je prerušená dodávka elektrického prúdu i na niekoľko hodín. Prerušenie dodávky elektrického prúdu v nízkej tarife na 1 hodinu spravidla vôbec nepostrehneme. Panely je samozrejme možné dodávať aj so štandardnou zástrčkou.


Spoločnosť FONTES - je výhradným importérom a distribútorom špičkových systémov infračerveného vykurovania.

Spoločnosť dispounuje niekoľkoročnou skúsenosťou v infravykurovaní rodinných domov, bytov, kancelárií, prevádzkových a iných typoch priestorov. Zabezpčuje zdravé a úsporné teplo nielen v interiéri, ale aj na balkónoch, zimných záhradách či terasách. Úspora investičných a prevádzkových nákladov je oprávneným očakávaním v očiach našich zákazníkov. Poslaním spoločnosti je prinášať zákazníkom nové, moderné vykurovacie technológie, ktoré sa stanú zdrojom pohody, úspor, zdravia a tepla. Hodnotami spoločnosti FONTES sú slušnosť, ochrana zdravia, ekológia a úspora energetických zdrojov.


Fontes SWISS je obchodná línia špičkových švajčiarskych vykurovacích telies, ktoré pracujú na princípe infračerveného žiarenia. Dlhoročný výskum a vývoj tohto typu vykurovania sa pretavil do sofistikovaného produktu. Švajčiarska kvalita a krásny dizajn vykurovacích telies vás budú zohrievať svojou nízkou spotrebou dlhé roky. Vykurovacie panely Fontes SWISS vytvárajú homogénne teplo v miestosti, ktoré blahodarne vplýva na zdravie, ohrieva steny, podlahu a ostatné predmety. Nevysušuje vzduch, nevíri prach a zabraňuje usadzovaniu vlhkosti na stenách. Svojim dizajnom je to nenápadný, nerušivý produkt, ktorý pracuje nehlučne a bez údržby. Vykurovacie telesá sú jedinečné, opatrené sériovým číslom a majú registrovanú ochrannú známku. Sú jediným originálom na našom trhu.


Viac informácií nájdete na:

 

www.fontes.sk

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
LEIER
BAUMIT
HELUZ
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.