Skryté zárubne a dvere Dorsis - minimalizmus na mieru

Dizajnová čistota sa čoraz častejšie stáva mantrou pri projektovaní moderných interiérov. Štýlotvorným prvkom sú nepochybne skryté zárubne, ktoré doťahujú koncept minimalizmu k dokonalosti. Absolútnu špičku v segmente zárubní a dverí predstavuje koncept Dorsis Fortius 52.

Cieľom vývoja zárubní Fortius 52 je ponúknuť stavebníkom riešenie zárubní a dverí v nadštandardnej kvalite,“ hovorí Ing. Samo Štěpánek, špecialista spoločnosti Dorsis. „Výsledkom je unikátna konštrukcia zárubne, ktorej zapracovaním do nosnej konštrukcie dosahujeme výnimočné tuhosti a pevnosti."

Hlavné výhody konceptu Fortius 52 sú:

• pevná konštrukcia zárubne z hliníkovej zliatiny T6060 a s optimálnou úrovňou mechanických vlastností T66

• hrúbka dverí 52 mm a robustná konštrukcia zabezpečujú dlhodobú pevnosť dverného krídla

• hrúbka povrchových MDF dosiek je 6 mm miesto obvyklých 3 mm

• priechodová výška môže byť až 3 500 mm, s nadpražím či bez neho, so svetlíkom alebo šikminou

• možnosť aplikácie voliteľných prvkov – skrytých „samozatváračov“ a dverových zarážok, elektrického otvárania, atď.

• variabilita povrchov dverí – od prírodnej dyhy po CPL dosky pripravené na premaľovanie či dekorovanie.

 

Zárubne aj dvere Dorsis sú dodávané zmontované vrátane ochranných prvkov, čo umožní rýchlejšie a jednoduchšie montáž a zaistí, aby počas finálnych stavebných prác nedošlo k poškodeniu zárubní.

Snažíme sa vyjsť v ústrety nielen požiadavkám na moderné interiéry, ale aj očakávaniam stavebníkov. Naše výrobky pripravujeme na mieru konkrétnym projektom. Vieme, že za nami zostáva nielen kvalitný produkt, ale aj precízne inštalácie, čo je pre zákazníka kľúčové,“ dodáva Samo Štěpánek zo spoločnosti Dorsis.

www.dorsis.cz