bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Slnko v službách fasády

Baumit Nanopor photokat

Samočistiacu omietku Baumit NanoporTop netreba nijako zvlášť predstavovať. Na slovenskom trhu už viac ako sedem rokov prináša radosť spokojným zákazníkom v podobe čistých a krásnych fasád. Zosobňuje inovatívny prístup spoločnosti Baumit v oblasti povrchových úprav a praktické skúsenosti potvrdzujú, že omietka Baumit NanoporTop naozaj funguje. Do dnešného dňa bola použitá na viac ako 600 000 m2 fasád rodinných alebo bytových domov, ktoré si v reálnych podmienkach vonkajšieho prostredia zachovávajú svoju čistotu a sviežosť farieb. Tajomstvo úspechu sa ukrýva v jej zložení, ktoré účinným spôsobom obmedzuje usadzovanie nečistôt v štruktúre omietky a zároveň aktívne podporuje samočistiaci proces na jej povrchu. Keďže čistoty nie je nikdy dosť, v stavebnej sezóne 2014 teraz prinášame novinku Baumit NanoporTop photokat a NanoporColor photokat s novou receptúrou! Je to jedinečná tenko vrstvová omietka a farba, ktorá využíva technológiu „photokat“, založenú na fyzikálnom princípe fotokatalýzy.

Baumit Nanopor photokat s fotokatalytickým efektom teraz aj proti riasam a hubám!
Obľúbená samočistiaca omietka Baumit NanoporTop je teraz vďaka novej technológii „photokat“ od Baumitu nielen garanciou dokonale čistej a sviežej fasády.
Nový Baumit NanoporTop photokat teraz vďaka jedinečnej technológii na báze fotokatalýzy ponúka ďalší jedinečný samočistiaci efekt navyše – unikátnu aktívnu ochranu pred organickým znečistením fasád pôsobením mikroorganizmov, ktoré sú eliminované vďaka fotokatalyzátoru a spolupôsobením vetra a dažďa trvalo odstránené z povrchu fasády. Vďaka novému fotokatalytickému efektu a jedinečnej sile svetla získava teraz Baumit Nanopor ďalší, obzvlášť účinný samočistiaci efekt – pre žiarivo krásnu a dlhodobo čistú fasádu bez použitia chemických prísad.

Vyberte si svoj obľúbený farebný odtieň z najširšej farebnej palety 888 farebných odtieňov Baumit Life!

www.baumit.sk

www.nanopor.sk

 

20.3. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
BAUMIT
HELUZ
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.