bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Spoznajte výnimočné spotrebiče AMICA

Indukčné varné dosky s Flexi space (Octa zóny)

Určite sa vám už stalo, že ste chceli použiť hrniec nebo pekáč, ktorý presne nezakrýval varnú zónu. Teraz však už na veľkosti a tvare riadu nezáleží! Na rozdiel od iných indukčných varných dosiek na trhu nie sú induktory v spotrebičoch Amica kruhové, ale obdĺžnikové, čo im umožňuje plné využitie varnej dosky. Väčšia varná zóna prináša viac možností varenia!

 

Pri využití funkcie Bridge (prepojenie varných zón) je medzera medzi zónami v doskách Amica minimálna. Oproti guľatým bežne používaným zónam ponúkajú Amica „octa“ zóny rovnomernejší ohrev. Je tak možné lepšie využiť oválne pekáče či obdĺžnikové grilovacie panvice.

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v retro štýle

Spoločnosť Amica predstavuje nové modely klasických kombinovaných chladničiek v retro vyhotovení. Chladničky majú energetickú triedu A++, vďaka ktorej majú nízku spotrebu energie. Sú vybavené variabilnými policami a priehradkami pre maximálne využitie priestoru. Disponujú LED osvetlením, automatickým rozmrazovaním chladničky a špeciálnou zásuvkou na ovocie a zeleninu. Dolu umiestnená mraznička obsahuje 3 veľké zásuvky s jednoduchým prístupom.

 

Chladničky sa vyrábajú v béžovej (krémovej), červenej a retro modrej farbe. 
 

10.6.2018

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
HELUZ
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.