bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Spoznajte výnimočné spotrebiče AMICA

Indukčné varné dosky s Flexi space (Octa zóny)

Určite sa vám už stalo, že ste chceli použiť hrniec nebo pekáč, ktorý presne nezakrýval varnú zónu. Teraz však už na veľkosti a tvare riadu nezáleží! Na rozdiel od iných indukčných varných dosiek na trhu nie sú induktory v spotrebičoch Amica kruhové, ale obdĺžnikové, čo im umožňuje plné využitie varnej dosky. Väčšia varná zóna prináša viac možností varenia!

 

Pri využití funkcie Bridge (prepojenie varných zón) je medzera medzi zónami v doskách Amica minimálna. Oproti guľatým bežne používaným zónam ponúkajú Amica „octa“ zóny rovnomernejší ohrev. Je tak možné lepšie využiť oválne pekáče či obdĺžnikové grilovacie panvice.

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v retro štýle

Spoločnosť Amica predstavuje nové modely klasických kombinovaných chladničiek v retro vyhotovení. Chladničky majú energetickú triedu A++, vďaka ktorej majú nízku spotrebu energie. Sú vybavené variabilnými policami a priehradkami pre maximálne využitie priestoru. Disponujú LED osvetlením, automatickým rozmrazovaním chladničky a špeciálnou zásuvkou na ovocie a zeleninu. Dolu umiestnená mraznička obsahuje 3 veľké zásuvky s jednoduchým prístupom.

 

Chladničky sa vyrábajú v béžovej (krémovej), červenej a retro modrej farbe. 
 

10.6.2018

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
EVVA
BAUMIT
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.