bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Sťahovanie firmy? Vyskúšajte nezvyčajné kancelárie na prenájom v Bratislave

Bratislavu drží stavebný boom už niekoľko rokov. V zásade developeri investujú do obytných domov a kancelárskych budov. Kvôli biznisu a bývaniu sa do hlavného mesta sťahuje ročne veľké množstvo ľudí. Preto ak mienite nájsť nový prenájom kancelárie v Bratislave pre svoju firmu, určite nebudete hľadať dlho.

Lokalita pri prenájme rozhoduje

Či chcete, či nie, cena nie je hlavné kritérium. Dostupnosť, infraštruktúra v okolí, veľkosť a stav budovy sú tie hlavné faktory. Sami dobre viete, že cenu zvyšujú následné náklady. Najčastejšie je to práve cesta do práce, nadmerné kúrenie alebo chladenie pri zlom stave budovy, nedostupnosť pošty a úradov a podobne.
Dôležité je však aj pole vášho pôsobenia. Kreatívna agentúra si určite dáva záležať na genius loci daných kancelárií. Ak ste však z oblasti stavebníctva, zásobovania, ťažkého priemyslu a podobných odvetví, nepozeráte sa na klenuté stropy a dostupné krčmy v okolí. Zaujíma vás veľkosť, stav a okolitá infraštruktúra. Pravdepodobne skôr pôjdete mimo centra do okrajových častí Bratislavy.
Samostatnou kapitolou je špecifický biznis.

Kancelárie pri letisku pre špecifické potreby

Bratislava ako hlavné mesto poskytuje to, čo žiadne iné mesto na Slovensku. Sídla tu majú štátne orgány, nadnárodné firmy, je tu teda aj medzinárodné letisko. Preto tu sídlia aj firmy s úzko špecifikovaným zameraním. Len v Bratislave vedia nájsť pre seba potrebné priestory. Rôzne letecké spoločnosti, bezpečnostné agentúry, zásobovacie firmy a ďalšie. Tieto majú na svoje kancelárske priestory špecifické požiadavky. Lokalita pri letisku je vhodná práve pre ne a preto ak k takej patríte, hľadajte si priestory práve tu. Kancelárie na prenájom sú tu dostupné v rôznych variantoch, nemusíte sa báť infraštruktúry a práve v súvislosti s ňou ušetríte nemalé náklady. Obzvlášť ak často využívate práve leteckú dopravu. Rovnako dobre prístupná je tu diaľnica, takže výjazd z mesta vám neblokujú žiadne zápchy a kolóny.
Malé i veľké firmy sa tu budú vďaka strážnej službe cítiť bezpečne. Ďalšia výhoda, akú v centre nenájdete je bezproblémové parkovanie. Periféria ponúka pri prenájme kancelárií výhody, tak ich objavte.  

 

12.7.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
LEIER
BAUMIT
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.