Stavajte rýchlo, efektívne a jednoducho

Ak sa chystáte stavať väčšie objekty, akými sú moderné vily či nové bytovky, tak je pre vás ideálnym, a tiež veľmi výhodným riešením využitie prefabrikovaných železobetónových prvkov. Prefabrikáty Leier ponúkajú nielen efektívnu, ale aj vysoko kvalitnú výstavbu.

Vďaka hotovým dielcom, ktoré sa jednoducho osadia na určené miesto, výrazne zjednodušujú celý proces stavby, šetria finančný rozpočet a zaručia bezproblémovú výstavbu bez časového sklzu.

Ďalšou ich výhodou je, že sa nevyrábajú ako pevné moduly, ale na mieru podľa podkladov získaných od statika, vďaka čomu sa dokážu dokonale prispôsobiť potrebám každej stavby. Ich hrúbku je možné zvoliť v rozmedzí od 18 do 40 cm a veľkosť prispôsobiť nosnosti stavebného žeriavu, vďaka čomu sú prefabrikované stenové prvky vhodné na realizáciu akýchkoľvek inžinierskych konštrukcií. Na základe dostupnej projektovej dokumentácie je už počas výrobného procesu možné vyhotoviť steny s rôznymi výrezmi či prestupmi na umiestnenie rozvodov i elektroinštalácie, a to podľa akýchkoľvek požiadaviek projektanta. Hotové prefabrikované dielce garantujú presnú rovnosť a hladký povrch bez pórov z oboch strán, ktorý je okamžite pripravený na stierkovanie či maľovanie, bez potreby omietania.

Medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie prefabrikáty patria „filigránové“ steny Leier. Pozostávajú z dvoch železobetónových dosiek, ktoré slúžia ako skryté debnenie. Steny sú už pri samotnej výrobe spojené priestorovou výstužou, čím sa znižujú celkové náklady a zabezpečí sa maximálna hospodárnosť konštrukcie. Po ich osadení sa priestor medzi panelmi vyplní betónovou zmesou požadovanej triedy, čím vznikne špeciálna sendvičová konštrukcia. Po vytvrdnutí betónovej zmesi jadra vzniká plnohodnotná nosná konštrukcia.

Prefabrikované železobetónové prvky Leier dokážu garantovať rýchlu a efektívnu výstavbu. Okrem stenových prvkov, nájdete v ponuke aj flexibilné stropné konštrukcie, schodiskové ramená či prefabrikovanú výťahovú šachtu. Ak si však nie ste istí, či je táto metóda vhodná práve pre váš projekt, Leier ponúka aj ďalšie stavebné systémy, medzi ktorými si určite vyberiete ten správny pre vašu stavbu. Viac informácií nájdete na www.leier.sk.