bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 20.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Štíhle, moderné a rafinované – Connect Air, vodovodné batérie novej rady Ideal Standard

  • Mimoriadne útle, vrcholne estetické a inšpirované prirodzeným tokom vody.
  • Inteligentné a udržateľné: produktová rada Connect Air sa dodáva aj pre verejné priestory a širokým záberom modelovej rady napomáha zdôrazniť jednotný špičkový dizajn.
  • Elegantne tenké a technicky rafinované batérie Connect Air sa hodia do každého typu interiéru.

Po výbornej odozve na prototypy spoločnosť Ideal Standard vylepšuje a dopĺňa svoj katalóg kúpeľňových inštalácií o produktovú radu vodovodných batérií Connect Air. V Connect Air sa snúbi kvalita špičkovej kolekcie, modernej technológie a spoľahlivá funkčnosť. Model s kartušou 25 mm predstavuje pozoruhodne štíhli dizajn a je ponúkaný v mimoriadnej šírke variácií. Rovnako elegantné modely s kartušou Firma Flow (38mm) poskytujú ďalšie technické vychytávky nesmierne prínosné pre verejné prevádzky, ako napr. teplotný obmedzovač.

„Inšpirovala nás vízia spojujúca klasické geometrické tvaroslovie kohútika s ľahkou vzdušnosťou a organicky previazanými prechodmi tvarov. Pri zreteľnom zachovaní jednotlivých súčastí sme zvolili zmiešavač – základňu – ako centrálny prvok. Základňa sústreďujem a distribuuje vodu podobne ako stonka rastliny a od tejto predstavy sa odvíjal valcový tvar základne a polkruhový rez kohútika.

 

Základňa je dokonale podarená: elegantné telo s útlou, predĺženou siluetou, ktorá plynule prechádza do jemného, hladkého kohútika čistých a mäkkých línií. Stonka kvetu so šľahúňom páky. Kohútik je zakončený tvarom kvapky vody, hravým prvkom, ktorým je koncept korunovaný. Klasické tvary s dotykom organickej jemnosti.“

Tsonio Penev, šéfdizajnér, Guadro Design Studio

Connect Air je batéria inteligentného, štíhleho a moderného dizajnu: pozoruhodný, plochý horný vývod, výrazné, napriek tomu jemné hrany ako protipól zaoblenej základne. Mimoriadne skvele korešponduje s riešením kúpeľní Ideal Sdtandard, s ponukou keramiky, nábytku aj živíc. Jemné línie tejto inštalácie skvostne spolupracuje so súčasným trendom „ľahkého a útleho“ dizajnu, presne s tým moderným a ľahkým vyznením, ktoré vytvárajú z kúpeľňových riešení CONNECT AIR tak úspešnú radu, teraz konečne zavŕšenú vodovodnou batériou Connect Air, dokonalým partnerom každej kúpeľne.

 

Podľa prieskumov Federálnej asociácie energií a vôd (Federal Association of Energy and Water) dochádza k najväčšej spotrebe vody v kúpeľni, celkom 75% z celkovej spotreby domácnosti. Nielenže Connect Air do kúpeľne vnáša estetiku dizajnových prvkov, ale tiež pomáha významne znížiť spotrebu vody. Všetky umývadlové batérie sú vybavené prevzdušňovačom s kapacitou 5 l/min, ktorý redukuje spotrebu vody, bez toho aby oslabil prietok. Pri využití vo verejných priestoroch sa Connect Air dodáva s integrovaným obmedzovačom teploty horúcej vody vrátane systému pre nízky tlak, čím sa eliminuje riziko oparenia. Štýl a funkcie ideálne v každom pláne.

Všetky štíhle modely Ideal Standard sa dodávajú s technológiou Blue Start a systémom EasyFix. Technológie Blue Start šetrí energiu tým, že púšťa studenú vodu zo strednej (najbežnejšej) pozície nastavenia páky. Systém Easy Fix je aj v prípade Connect Air veľmi rýchly a prostý: jediná skrutka z nerez ocele batériu upevní a automaticky vycentruje. Pre jednoduchšiu inštaláciu je všetko dodané v kompletnom stave, čo ušetrí 30% montážneho času.

 

Connect Air dokonale ladí s katalógom kúpeľňového nábytku Ideal Standard a je ponúkaný ako vodovodná batéria k umývadlám, vaniam aj sprchám.
 

 

16.11.2017

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
BAUMIT
DOMEXPO 2018
LEIER
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.