bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Strecha, ktorá vás ochráni pred teplom

Verili by ste, že až 80% slnečného žiarenia do domu preniká cez strechu? A práve strešné plochy sa v horúcich slnečných dňoch zohrejú tak, že podkrovie zmenia na „pec“. Život v takom priestore je prinajmenšom otravný, pretože horúčava má za následok pokles fyzickej výkonnosti a únavu ľudí žijúcich v dome. Preto je čoraz častejším východiskom kúpa klimatizácie, ktorá je však finančne nákladným riešením tejto situácie. Chladenie je totiž približne 4x drahšie ako vykurovanie toho istého domu!

 

Stavebný systém YTONG má však riešenie, ktoré je nielen ekonomickejšie, ale zároveň rieši príčinu prehrievania a nie len jej dôsledok. Masívna STRECHA YTONG má výborné tepelnoizolačné vlastnosti, trvalú vzduchotesnosť a ideálnu objemovú hmotnosť pre excelentnú ochranu pred teplom. Vďaka nej je možné podkrovie plnohodnotne používať po celý rok, pretože redukuje výkyvy teplôt na minimum.

STRECHA YTONG sa skladá z vystužených dielcov zhotovených presne na mieru so zaťažením na konkrétnu stavbu. Je vhodná pre rôzne tvary striech, zhotovená z ekologicky nezávadného materiálu a vyznačuje sa jednoduchou i rýchlou montážou. Všetky pozitívne vlastnosti STRECHY YTONG zaručujú jej maximálnu letnú ochranu pred teplom či zahrievaním spôsobeným slnečným žiarením a zároveň zabraňujú tepelným únikom počas zimných mesiacov.

 

 

 

Ak sa chcete o STRECHE YTONG dozvedieť viac, naši odborní poradcovia sú vám k dispozícii na kontaktoch, ktoré sú zverejnené na web stránke www.pomahamestavat.sk. Veríme, že ak sa rozhodnete pre strechu zo stavebného systému YTONG, poskytne vám vysoký komfort bývania a zabezpečí nízke prevádzkové náklady, ktoré sú synonymom pre ideálne bývanie súčasnosti.

 

20.9.2010

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.