bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

ŠTÝLOVÉ OŽIVENIE DVERÍ

V modernej bytovej architektúre sa kladie dôraz na umelecké stvárnenie každého detailu. Už aj dverné kovanie je navrhované s rovnakou fantáziou, ako ktorékoľvek iné interiérové doplnky a stávajú sa často neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom.

VÝBER KĽUČKY

DIZAJN. „Koľko ľudí, toľko chutí“ a to platí aj pre interiérový dizajn. Či sa rozhodnete pre robustný alebo subtílny tvar, kľučka by mala esteticky dotvárať zvolený štýl a lahodiť oku. K moderne zariadenému interiéru určite patria rozetové kľučky, pri ktorých je kovanie rozdelené do dvoch samostatných dielov – hornej a spodnej rozety. Pre klasický rustikálny štýl sú typické štítové kľučky, ale aj použitie rozetových kľučiek vdýchne starým veciam prvok nadčasovosti.

 

POCIT.  Každej ruke sedí iný typ kľučky a ergonómia tu zohráva veľmi dôležitú rolu. Existuje široká paleta tvarov kľučiek - úzkych alebo masívnych prevedení, v oblom alebo hranatom dizajne a preto rovnako ako topánky aj kľučku je dobré si pred kúpou odskúšať.

 

PRAKTICKOSŤ. Pri výbere je potrebné zohľadniť, čomu všetkému má kľučka každodenne odolávať. Platí zásada, že čím väčšia záťaž, tým väčšie požiadavky sú kladené na materiál a povrchovú úpravu. Od kľučky určenej do privátnej sféry nemôže nik očakávať, že vydrží extrémnu záťaž kladenú pre frekventovane otvárané dvere napr. do úradov, penziónov alebo nemocníc, preto zapojiť do výberu odborný personál predajcu nikdy nie je na škodu.

NEKONEČNÝ VÝBER

Jeden z najväčších predajcov dverného kovania MP KOVANIA už 15-ty rok na slovenský trh prináša nové modely kľučiek od renomovaných výrobcov z celého sveta. Nekonečnú ponuku tvorí viac ako päťsto modelov kľučiek od nenápadného až po extravagantný dizajn, v rôznych materiáloch a povrchových úpravách. Kľučky s atraktívnym SWAROVSKI kryštálom, či masívne kľučky od európskeho výrobcu TUPAI predstavujú len časť exkluzívnej rady kovaní pre náročných klientov. Hliníkové, mosadzné i nerezové kovania sú obľúbeným sortimentom klientov, ktorí kladú dôraz na rozumný pomer medzi kvalitou a cenou so zohľadnením výnimočnosti dizajnu. 

 

Produkty zaradené do produktového portfólia MP KOVANIA sú vyberané na základe prísnych kritérií kvality, o čom svedčí poskytovaná predĺžená záruka pri vybraných produktoch 3, 5 alebo až 10 rokov.

 

Vybrané modely je možné si „odskúšať do ruky“ vo vzorkových predajniach v Bratislave, Košiciach a v Prahe. Ochotný personál je pripravený zodpovedať všetky otázky a poradiť s vhodným výberom. Pre priaznicov e-shopov je k dispozícii online nákup  www.kluckynadvere.sk.

 

Však presvedčte sa sami.

 

1.4.20107

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
HELUZ
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.