bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Talentovaný kotol s nadčasovým dizajnom

Kotol ecoTEC plus sa obsluhuje ľahšie než mnohé mobilné telefóny
Kotol ecoTEC plus sa obsluhuje ľahšie než mnohé mobilné telefóny

Nielen medzi ľuďmi, ale aj medzi kotlami sa nájdu talentovaní jedinci. K nadaným vykurovacím spotrebičom patrí nový kondenzačný kotol ecoTEC plus značky Vaillant.
Je to totiž kotol, ktorý nikdy nespotrebuje viac energie, než je nevyhnutne potrebné, a ktorý svojimi výnimočnými vlastnosťami prispeje k vašej absolútnej spokojnosti.

Nadaný a výnimočný

Kondenzačný kotol ecoTEC plus v jedálni
Kondenzačný kotol ecoTEC plus v jedálni

Keďže tento kotol pracuje s väčšou účinnosťou než kedykoľvek predtým, ušetríte ešte viac nákladov na energiu. Kotly ecoTEC plus majú plynulú reguláciu výkonu a pracujú v optimálnom spaľovacom režime. Ich obsluha je veľmi jednoduchá, kotly sa ovládajú dokonca ľahšie než mnohé mobilné telefóny. Majú nadčasový dizajn vyhovujúci najvyšším štandardom. A to aj vďaka novému ovládaciemu panelu s podsvieteným textovým displejom. Komfortný bezpečnostný systém, ktorý je súčasťou týchto kotlov, okamžite rozpozná akúkoľvek odchýlku od optimálnych podmienok a automaticky upraví prevádzku kotla. Kotol ecoTEC plus sa dá jednoducho inštalovať v starých aj nových domoch či bytoch a tiež flexibilne kombinovať. Kotol ecoTEC plus uspokojí každú požiadavku na dodávku teplej vody. Umožňuje to nielen jeho verzia s prietokovým ohrevom teplej vody, ale aj variabilné zostavy tohto kotla s externými zásobníkmi.

Pre dnešok i zajtrajšok

Nový ecoTEC plus zapadne do každého interiéru
Nový ecoTEC plus zapadne do každého interiéru

Tieto vykurovacie zariadenia možno kombinovať s rôznymi veľkosťami zásobníkov Vaillant a zabezpečiť tak teplú vodu aj pre väčšie rodinné domy. Významnou funkciou je Aqua-Power-Plus, ktorá umožňuje pri ohreve teplej vody okamžité zvýšenie výkonu až o 21 %. Značné úspory dosiahnete tiež s Aqua-Condens-Systemom, prostredníctvom ktorého kotly pripravujú aj teplú vodu v kondenzačnom režime. Zaujímavým riešením je spojenie kotla ecoTEC plus vo verzii s prietokovým ohrevom teplej vody a 20-litrového vrstveného zásobníka actoSTOR. V tomto zásobníku možno získať rovnaký komfort teplej vody ako v bežnom zásobníku s objemom 70 litrov vďaka vrstvenému ukladaniu. Nový ecoTEC plus bol vyvinutý ako kotol, ktorý už teraz s prehľadom spĺňa parametre, ktoré bude budúca legislatíva vyžadovať od týchto výrobkov. Jednou z požiadaviek je, aby moderné vykurovacie zariadenia spaľovali zemný plyn s vysokou účinnosťou a nepoškodzovali životné prostredie. Kotol ecoTEC plus značky Vaillant ju dokonale spĺňa. Už teraz je maximálne ekologický a dá sa samozrejme kombinovať s inými alternatívnymi zdrojmi energie. Už dnes si ho môžete zakúpiť s výraznou zľavou cez internet na www.vaillant-online.sk. Viac sa dočítate na www.novyecotec.sk a www.vaillant.sk.
 

 

29.10. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
BAUMIT
EVVA
DOMEXPO 2018
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.