bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Tehly a k nim až 400 € na nákup na Alza.sk. Začína sa Jarná akcia HELUZ

Výrobca moderných tehál HELUZ začína 1. februára akciu „K tehlám HELUZ navyše poukaz na nákup na Alza.sk“. Za objednávku tehál môžu zákazníci získať poukaz v hodnote až 400 €. Ten možno uplatniť v e-shopeAlza.sk na ľubovoľný tovar z aktuálnej ponuky.

Dolní Bukovsko, 31. 1. 2018 – Spoločná akcia tehliarskej spoločnosti HELUZ a internetového obchodu Alza.sk bude prebiehať od 1. februára do 30. apríla. Je určená zákazníkom, ktorí sa v tomto roku chystajú stavať. Ak si v stanovenom termíne nechajú v HELUZE spracovať ponuku a následne si tu tehly objednajú, môžu získať až 400 €.

Podmienkou na získanie poukážky je registrácia na www.heluz.sk/akcie/ do 30. apríla 2018, zaslanie podkladov pre spracovanie ponuky a následná objednávka materiálu do 14. mája 2018. Do konca mesiaca je potom nutné vykonať vývoz materiálu. Tento termín možno posunúť zložením kaucie do polovice júna.

Hodnota poukážky sa líši podľa typu objednaných tehál. Za tehly HELUZ FAMILY 2 in 1 alebo HELUZ FAMILY je hodnota darčekového poukazu 400 €, pri ostatných tehlách je hodnota darčekového poukazu 200 €.

Akcia sa vracia znovu po roku. Novinkou je, že uplatnenie poukážky nie je limitované, možno za ňu nakúpiť akýkoľvek tovar z aktuálnej ponuky na Alza.sk. Platnosť kupónu je do 31. decembra 2018.

O spoločnosti HELUZ

Tehliarska spoločnosť HELUZ sa venuje výrobe tehál už od roku 1876. Okrem tehál ponúka aj ďalšie materiály na murovanie, ako sú lepidlá na tehly, tepelnoizolačné malty, omietky a murovacia pena. Z výrobkov HELUZ tak môže vzniknúť celá hrubá stavba. HELUZ v súčasnosti patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích systémov na českom trhu. Ide navyše o českú firmu, ako jedinú z tejto trojice. V septembri 2015 spoločnosť získala certifikáciu EPD na všetky tehliarske produkty vo všetkých svojich výrobných závodoch.

www.heluz.sk/akcie/
 

13.2.2018

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
BAUMIT
DOMEXPO 2018
HELUZ
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.