bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Teplo – v znamení šetrnosti a dizajnu

Kondenzačný kotol ecoTEC exclusive je vhodný do bytov, domov, aj väčších budov
Kondenzačný kotol ecoTEC exclusive je vhodný do bytov, domov, aj väčších budov

Predstavte si inteligentné, šetrné a efektívne vykurovacie technológie s najmodernejším dizajnom. Majú nízke prevádzkové náklady, umožňujú dokonca aj Wi-Fi pripojenie a ovládanie na diaľku.

Týmito vlastnosťami disponuje portfólio exkluzívnych produktov značky Vaillant s označením Green iQ. Ide o vykurovacie technológie s najvyššou energetickou účinnosťou, ktoré sú výnimočne šetrné k životnému prostrediu. Možno ich ľahko kombinovať so solárnymi systémami aj tepelnými čerpadlami. Teraz, alebo neskôr, keď budete mať viac finančných prostriedkov.

Inteligencia s progresívnou technológiou

Kotol ecoTEC exclusive s označením Green iQ
Kotol ecoTEC exclusive s označením Green iQ

Jednou z takýchto noviniek je nový závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive vhodný do bytov, domov, aj do väčších budov. K dispozícii je vo výkonových radoch 21 a 27 kW. Má nový auto-adaptívny systém, čo znamená, že sa automaticky nastaví na požadovaný typ plynu, pričom umožňuje aj vykurovanie 100 % bioplynom. Pomáha znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie až o 10 % vďaka najnovšej kondenzačnej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. Znížiť spotrebu plynu a elektriny umožňuje aj novovyvinutý automatický spaľovací systém. Najvyšší stupeň účinnosti kotla je možný vďaka novému inteligentnému prevádzkovému režimu Green iQ a kombinácii inteligentných snímačov na ovládanie vysokoúčinného čerpadla a hydrauliky. Kotol vyniká nielen vysokou kvalitou, ale aj dlhou životnosťou. Vyrába sa v Nemecku a obsahuje vysoký podiel recyklovateľných materiálov. Osloví najmä tých najnáročnejších: Má energetický štítok triedy „A“ a spĺňa najvyššie európske smernice týkajúce sa energetickej účinnosti. V kombinácii s regulátormi značky Vaillant je dokonca dosiahnuteľný aj energetický štítok „A+“. Za vynikajúci dizajn dostal kotol ecoTEC exclusive prestížnu cenu s názvom Red Dot Design Award 2015. Toto ocenenie býva udeľované len top produktom, ktoré vynikajú mimoriadnou úrovňou inovácie, funkčnosti, ergonómie, s ohľadom na ekológiu. Používať doma kotol s označením Green iQ je úplná hračka. Integrovaný komunikačný modul umožňuje nastavenie vykurovania pomocou aplikácie v smartfóne – odkiaľkoľvek a kedykoľvek – aj diaľkovú diagnostiku kotla.

Nová éra tepelných čerpadiel

Nové tepelné čerpadlo flexoTHERM exclusive značky Vaillant
Nové tepelné čerpadlo flexoTHERM exclusive značky Vaillant

Každá doba má svoje míľniky. Značka Vaillant preto myslí na budúcnosť už teraz. Na trh uvádza novú generáciu tepelných čerpadiel na vykurovanie a prípravu teplej vody s označením Green iQ. Inovatívne a univerzálne tepelné čerpadlá flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive využívajú flexibilne každý z alternatívnych prírodných zdrojov tepla – zem, vodu a vzduch. Životné prostredie totiž môže poskytnúť až 75 % potrebnej energie zadarmo. Tepelné čerpadlá Green iQ sú účinnejšie než podobné zariadenia na trhu. Majú veľmi tichú prevádzku vďaka dôkladnému tlmeniu vibrácií a efektívnej zvukovej izolácii. Ideálne sú pre novostavby aj modernizácie, pre rodinné aj bytové domy. Silným argumentom je vysoká energetická efektívnosť týchto vykurovacích zariadení, v súlade s novou európskou smernicou ErP sa zaraďujú do triedy „A++“. Tepelné čerpadlo flexoCOMPACT exclusive má okrem vykurovania integrovaný aj 185 l zásobník teplej vody. Tepelné čerpadlá Green iQ možno inštalovať rýchlo a ľahko. Sú z recyklovateľných materiálov a prekvapia moderným dizajnom a estetickým vzhľadom. Tieto zariadenia majú novovyvinutý vysokoúčinný chladiaci okruh, čo oceníte v lete počas horúčav. Prinášajú pohodlné diaľkové riadenie a diagnostiku celého vykurovacieho systému vďaka inteligentnému internetovému pripojeniu a aplikácii v smartfóne.

www.vaillant.sk
zdroj foto: Vaillant

 

16.2.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
EVVA
HELUZ
DOMEXPO 2018
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.