bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Trendom stavebníctva je systémové stavanie

Strecha Ytong Komfort prispieva k celoročnému tepelnému komfortu a zabraňuje letnému prehrievaniu
Strecha Ytong Komfort prispieva k celoročnému tepelnému komfortu a zabraňuje letnému prehrievaniu

Pri voľbe stavebného materiálu zvážte, či vám poskytne skutočne optimálne a kompletné riešenie. Pri projekte, výstavbe aj počas celej životnosti domu. Ytong je prémiovou značkou na našom trhu – ponúka ucelené riešenie celej stavby a naviac mnoho odborných služieb, ktoré vám pomôžu postaviť dom podľa vašich predstáv.


Systém pórobetónových tvárnic Ytong má za sebou takmer sto rokov inovácií, stále si však zachováva svoje úplne prírodné zloženie. Vďaka poréznej štruktúre je veľmi ľahký a pre užívateľov domu je asi najdôležitejšie, že vytvára zdravú klímu v dome. Ľahko sa tvaruje, preto nevzniká takmer žiadny odpad a pri stavbe spotrebujete takmer všetok materiál.Systém pórobetónových tvárnic Ytong má za sebou takmer sto rokov inovácií, stále si však zachováva svoje úplne prírodné zloženie. Vďaka poréznej štruktúre je veľmi ľahký a pre užívateľov domu je asi najdôležitejšie, že vytvára zdravú klímu v dome. Ľahko sa tvaruje, preto nevzniká takmer žiadny odpad a pri stavbe spotrebujete takmer všetok materiál.

Prečo stavať so systémom dielov od Ytongu

Systém Ytong je overený u rady tvarovo atypických architektonických projektov
Systém Ytong je overený u rady tvarovo atypických architektonických projektov

Systémové stavanie je rýchle a presné. Jednotlivé diely z rovnakého materiálu sú plne kompatibilné a zakladajú tak podmienky pre skutočne kvalitne vykonanú hrubú stavbu, ktorá je dôležitá pre výsledné tepelnoizolačné vlastnosti domu. Ytong si svoje vlastnosti ponecháva aj po opracovaní, napríklad rozvedení inštalácií a pripevnení interiérových prvkov. Vďaka tomu nevznikajú tepelné mosty a jadro stavby je homogénne.

Systémové riešenie Ytong – portfólio „od pivnice po komín“

Schodiskové diely na mieru sú okamžite pochôdzne, veľmi stabilné a tlmia kročajový hluk.
Schodiskové diely na mieru sú okamžite pochôdzne, veľmi stabilné a tlmia kročajový hluk.

Systém Ytong je tradičný materiál, ktorý však prechádza neustálym vývojom a inováciami. V súčasnej dobe už predstavuje široké portfólio stavebných dielov, do ktorého okrem tvárnic, priečkoviek a prekladov patrí tiež strop, strecha, schodisko a komín.Novo bol doplnený tiež o systémové vonkajšie a vnútorné omietky a vnútorné stierku, s ktorých použitím sú optimalizované tepelnoizolačné vlastnosti a pri dodržaní správnych technologických postupov aj výsledná kvalita stavby. Medzi najvýznamnejšie novinky tohto roku patrí uvedenie tepelnoizolačnej tvárnice Lambda YQ, s ktorou je možné stavať bez zatepľovania aj v pasívnom štandarde.

 

7.11.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
LEIER
BAUMIT
DOMEXPO 2018
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.