bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Tri kroky k dokonalému relaxu v sprche

Zažili ste doma situáciu, že ste otočili kohútikom vo vani a dlho tiekla iba studená voda? Stáva sa vám, že teplota vody v sprche klesá, máte na sebe mydlo a ponáhľate sa, aby ste to stihli? Poradíme vám, ako prakticky a účinne vyriešiť tento problém:

1. Vymeňte starý kotol za nový kondenzačný

Kondenzačný kotol Tiger Condens na vykurovanie a prípravu teplej vody.
Kondenzačný kotol Tiger Condens na vykurovanie a prípravu teplej vody.

Vymeňte svoj starý kotol za nové vykurovacie zariadenie značky Protherm a perfektná teplota vody vás poteší okamžite a tak dlho, ako chcete. Vybrať si môžete závesný alebo stacionárny kondenzačný kotol, so zásobníkom alebo bez neho. U vás doma sa môže súčasne sprchovať a kúpať nielen celá vaša rodina, ale i vaši priatelia. Ak vymeníte kotol starý 20 rokov – za nový kondenzačný – môže dochádzať k úspore až 30 % plynu a znížia sa vám celkové náklady na vykurovanie domácnosti.

2. Príprava teplej vody prostredníctvom kotla

Smart regulátor MiGo pre kondenzačné kotly značky Protherm.
Smart regulátor MiGo pre kondenzačné kotly značky Protherm.

Žijete v byte, klasickom rodinnom dome, či vo veľkom dome s dvomi kúpeľňami? Dokonalým riešením na prípravu teplej vody vo vašej domácnosti je  závesný kondenzačný kotol Tiger Condens,. A aké je tajomstvo jeho úspechu? Tento kondenzačný kotol umožňuje čerpať teplú vodu z viacerých miest naraz, a to bez straty tepelného komfortu. Dokáže zabezpečiť vykurovanie i prípravu teplej vody nielen v klasickej domácnosti, ale aj v dvojdomoch či dvoch bytových jednotkách naraz. Veľké množstvo teplej vody pripravuje vďaka kombinácii dodávky vody ohrievanej prietokovým spôsobom, a zároveň aj zo vstavaného zásobníka. Po vyčerpaní vody zo zásobníka kotol pokryje v rekordne krátkom čase aj ďalšie požiadavky na teplú vodu práve vďaka patentovanej technológii ISODYN2.

3. Vyberte si regulátor, ktorý bude šetriť za vás

Smart regulátor MiGo v domácnosti.
Smart regulátor MiGo v domácnosti.

Úspory v domácnosti však dosiahnete aj vďaka inteligentnému smart regulátoru MiGo. Ten prehľadne graficky vyhodnocuje spotrebu energie v domácnosti. Vykurovanie a ohrev teplej vody si s týmto regulátorom nastavíte podľa svojich aktuálnych potrieb nielen priamo doma, ale aj na diaľku cez internet – prostredníctvom Wi-Fi pripojenia a aplikácie v smartfóne a tablete.

www.protherm.sk

 

3.12.2017

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
BAUMIT
EVVA
HELUZ
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.