bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 20.03.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Už 20 rokov dodávame kvalitné okná a dvere

Spoločnosť Hesta už 20. rokov prináša do Vašich domov a na stavby kvalitné okná a dvere z plastových a hliníkových profilových systémov. Kladieme veľký dôraz na kvalitu našich výrobkov a preto stále modernizujeme strojové ale aj softvérové vybavenie. Vďaka tomu prinášame stále nové výrobky pre spokojnosť našich zákazníkov.

 

Tento rok sa nesie v znamení zmeny loga a celkovej vizuálnej identity firmy a s tým prichádzajú aj novinky v oblasti produktov a technológií. Štandardné plastové okná pozná každý z Vás, no my prichádzame s novými exkluzívnymi radami produktov, ktoré spĺňajú súčasné najnáročnejšie kritéria nielen z hľadiska tepelnej izolácie, ale aj z pohľadu dizajnu.

Pasívne okno a jeho dokonalý dizajn

Obr. 1
Obr. 1

V minulom roku sme rozšírili sortiment plastových okien o novú produktovú radu Eforte. Okno Eforte je "stvorené" pre nízkoenergetické a pasívne stavby. Vyznačuje sa vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami (Uf = 0,95 W/m2K až 0,73 W/m2K) a taktiež dokonalým dizajnom. Tento profilový systém je taktiež dostupný aj vo verzii pre vchodové dvere, ktoré vyrábame aj v špeciálnej verzii s prekrytým krídlom (obr. 1), ktorá evokuje dizajn drevených dverí.

Obr. 2
Obr. 2

Novinkou v portfóliu je od tohto roku aj špeciálna technológia hliníkového opláštenia plastových okien - AluClip (obr. 2). Ponúka spojenie výborných tepelnoizolačných vlastností plastových okien a dokonalého dizajnu hliníkových. S technológiou AluClip, vďaka práškovému lakovaniu je Vám k dispozícii obrovská škála RAL odtieňov farieb, vďaka ktorým môžete realizovať akékoľvek dizajnové požiadavky. AluClip je dostupný v profilovej rade okien Eforte a Prestige.

Nový hliníkový profilový systém

Obr. 3
Obr. 3

Ďalšou novinkou v našej ponuke je hliníkový profilový systém od firmy Heroal, ktorá je popredným nemeckým výrobcom hliníkových systémov. V oknách z tohto profilového systému je spojená nielen dlhá životnosť s dokonalým dizajnom, ale pridávajú sa aj výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Systém Heroal 72 je dostupný v dvoch variantách, bez vypenenia a s vypenením. Vďaka špeciálnemu vypeneniu vo vnútri profilového systému sú tieto okná schopné dosiahnuť Uf až 1,3 W/m2K. Taktiež sú v tomto profile dostupné aj vchodové dvere vo verziách s vypenením a bez vypenenia. Hliníkové okná a dvere umožňujú presklenie veľkých plôch a sú moderným architektonickým prvkom stavby.


Špecialitou pri hliníkových oknách je nové skryté kovanie od firmy Gretsch-Unitas, ktoré ešte viac zdokonaľuje ich dizajn. Vďaka tomuto kovaniu nie sú z interiérovej strany okien viditeľné žiadne pánty ani kovanie (obr. 3).

Lepené sklá

Kvôli splneniu požiadaviek architektov a projektantov na výšku otvorových výplní sme tento rok zaviedli do výroby plastových okien technológiu lepených skiel. Táto technológia nám umožňuje vyrábať okná a balkónové dvere do výšky výrobku až 2500 mm.

Naša štandardná ponuka

Okrem produktov z exkluzívnej rady, Hesta ponúka aj štandardne vyrábané typy okien a dverí.
Príkladom sú plastové okná profilového radu Prestige, ktoré sú ideálne pre rekonštrukcie bytových domov, ale aj pre novostavby. Majú výborne tepelnoizolačné vlastnosti, spojené s moderným dizajnom. Profilová rada Prestige ponúka dve verzie: verzia AD - s dvoma tesneniami a verzia MD - s troma tesneniami. Tretie tesnenie v ráme pri verzii MD zlepšuje viaceré charakteristické vlastnosti okna (vodotesnosť, tepelná izolácia). obe verzie ponúkame v dvoch dizajnových variantách s rovným alebo predsadeným krídlom. Z profilového systému Prestige vyrábame aj vchodové dvere a taktiež špeciálne zdvižno-posuvné dvere HST.
Profilové systémy Prestige ponúkame v rôznych farebných variantách s jednostrannou, alebo obojstrannou lamináciou. Taktiež u tohto profilového systému dokážeme aplikovať hliníkové opláštenie AluClip vo všetkých farebných odtieňoch RAL.
Najekonomickejším variantom plastových okien je profilový systém Arcade. Ten spája dobré izolačné vlastnosti s prijateľnou cenou. V tomto profilovom systéme vyrábame len okná a len v bielej farbe.

 

23.9. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
HELUZ
DOMEXPO 2018
EVVA
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.