bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Už 20 rokov dodávame kvalitné okná a dvere

Spoločnosť Hesta už 20. rokov prináša do Vašich domov a na stavby kvalitné okná a dvere z plastových a hliníkových profilových systémov. Kladieme veľký dôraz na kvalitu našich výrobkov a preto stále modernizujeme strojové ale aj softvérové vybavenie. Vďaka tomu prinášame stále nové výrobky pre spokojnosť našich zákazníkov.

 

Tento rok sa nesie v znamení zmeny loga a celkovej vizuálnej identity firmy a s tým prichádzajú aj novinky v oblasti produktov a technológií. Štandardné plastové okná pozná každý z Vás, no my prichádzame s novými exkluzívnymi radami produktov, ktoré spĺňajú súčasné najnáročnejšie kritéria nielen z hľadiska tepelnej izolácie, ale aj z pohľadu dizajnu.

Pasívne okno a jeho dokonalý dizajn

Obr. 1
Obr. 1

V minulom roku sme rozšírili sortiment plastových okien o novú produktovú radu Eforte. Okno Eforte je "stvorené" pre nízkoenergetické a pasívne stavby. Vyznačuje sa vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami (Uf = 0,95 W/m2K až 0,73 W/m2K) a taktiež dokonalým dizajnom. Tento profilový systém je taktiež dostupný aj vo verzii pre vchodové dvere, ktoré vyrábame aj v špeciálnej verzii s prekrytým krídlom (obr. 1), ktorá evokuje dizajn drevených dverí.

Obr. 2
Obr. 2

Novinkou v portfóliu je od tohto roku aj špeciálna technológia hliníkového opláštenia plastových okien - AluClip (obr. 2). Ponúka spojenie výborných tepelnoizolačných vlastností plastových okien a dokonalého dizajnu hliníkových. S technológiou AluClip, vďaka práškovému lakovaniu je Vám k dispozícii obrovská škála RAL odtieňov farieb, vďaka ktorým môžete realizovať akékoľvek dizajnové požiadavky. AluClip je dostupný v profilovej rade okien Eforte a Prestige.

Nový hliníkový profilový systém

Obr. 3
Obr. 3

Ďalšou novinkou v našej ponuke je hliníkový profilový systém od firmy Heroal, ktorá je popredným nemeckým výrobcom hliníkových systémov. V oknách z tohto profilového systému je spojená nielen dlhá životnosť s dokonalým dizajnom, ale pridávajú sa aj výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Systém Heroal 72 je dostupný v dvoch variantách, bez vypenenia a s vypenením. Vďaka špeciálnemu vypeneniu vo vnútri profilového systému sú tieto okná schopné dosiahnuť Uf až 1,3 W/m2K. Taktiež sú v tomto profile dostupné aj vchodové dvere vo verziách s vypenením a bez vypenenia. Hliníkové okná a dvere umožňujú presklenie veľkých plôch a sú moderným architektonickým prvkom stavby.


Špecialitou pri hliníkových oknách je nové skryté kovanie od firmy Gretsch-Unitas, ktoré ešte viac zdokonaľuje ich dizajn. Vďaka tomuto kovaniu nie sú z interiérovej strany okien viditeľné žiadne pánty ani kovanie (obr. 3).

Lepené sklá

Kvôli splneniu požiadaviek architektov a projektantov na výšku otvorových výplní sme tento rok zaviedli do výroby plastových okien technológiu lepených skiel. Táto technológia nám umožňuje vyrábať okná a balkónové dvere do výšky výrobku až 2500 mm.

Naša štandardná ponuka

Okrem produktov z exkluzívnej rady, Hesta ponúka aj štandardne vyrábané typy okien a dverí.
Príkladom sú plastové okná profilového radu Prestige, ktoré sú ideálne pre rekonštrukcie bytových domov, ale aj pre novostavby. Majú výborne tepelnoizolačné vlastnosti, spojené s moderným dizajnom. Profilová rada Prestige ponúka dve verzie: verzia AD - s dvoma tesneniami a verzia MD - s troma tesneniami. Tretie tesnenie v ráme pri verzii MD zlepšuje viaceré charakteristické vlastnosti okna (vodotesnosť, tepelná izolácia). obe verzie ponúkame v dvoch dizajnových variantách s rovným alebo predsadeným krídlom. Z profilového systému Prestige vyrábame aj vchodové dvere a taktiež špeciálne zdvižno-posuvné dvere HST.
Profilové systémy Prestige ponúkame v rôznych farebných variantách s jednostrannou, alebo obojstrannou lamináciou. Taktiež u tohto profilového systému dokážeme aplikovať hliníkové opláštenie AluClip vo všetkých farebných odtieňoch RAL.
Najekonomickejším variantom plastových okien je profilový systém Arcade. Ten spája dobré izolačné vlastnosti s prijateľnou cenou. V tomto profilovom systéme vyrábame len okná a len v bielej farbe.

 

23.9. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
LEIER
BAUMIT
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.