bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 24.06.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

V bezpečí za sklom

V modernej architektúre si sklo nachádza čoraz väčší priestor. Či už ide o sklené deliace priečky, dvere, zábradlia, alebo obklady, všetky tieto prvky majú spoločné vlastnosti – sklo prináša svetlo, vzdušnosť, dodáva priestorom ľahkosť, a pritom pôsobí luxusným dojmom.

Sklo sa viac a viac používa aj v interiéroch domov a bytov a už nie je len výsadou obchodných centier či rôznych spoločností. Pri zariaďovaní interiérov je výber sklených dverí, či presklených priečok vždy vhodnou voľbou, vytvárajú totiž atraktívnejšie prostredie a priestory pôsobia priestrannejšie. Taktiež údržba a čistenie je veľkou výhodou skla. Donedávna sa tradovali predsudky, že na kúpeľne alebo toalety sa presklené dvere nehodia. Aj tento predsudok je už minulosťou a mnohí začínajú oceňovať aj pri týchto priestoroch decentné presklenie, ktoré prepúšťa iba svetlo. Priestor tým odľahčíte a presvetlíte pri zachovaní diskrétnosti. Dnešný trend uprednostňuje čisté minimalistické línie, ktoré presne spĺňa sklená výplň podčiarknutá efektnou hranatou líniou kovania.
Sklené a bezpečné
Hovoríte si, že sklo v interiéri nie je dosť bezpečné? Naopak. Sklá používané na tento účel sú odolné voči nárazom. Využívajú sa sklá špeciálne upravené kalením alebo lepené sklá s cieľom minimalizovať riziko zranení. S bezpečnosťou použitých presklení v interiéroch však úzko súvisí aj použité kovanie. Ceny špeciálnych kovaní donedávna príliš zdvíhali cenu sklených prvkov a bránili tak masovému rozšíreniu na trhu.
S príchodom viacerých výrobcov kovaní sa ceny upravili na dostupnú hladinu a rozplynuli sa aj obavy z nedostatočnej bezpečnosti. Mnohí zákazníci tak už oceňujú moderný vzhľad, jednoduchú obsluhu i údržbu.
Spoločnosť GWFS, s.r.o. ponúka vlastný profil na kotvenie skla pre bezrámové sklené priečky a steny v povrchovej úprave eloxovaný hliník, imitáciu kartáčovaného antikoru, a taktiež dodáva komponenty na kalené sklo pre steny, sprchové kúty, prístrešky, zábradlia, kyvadlové aj posuvné dvere a rôzne doplnky.
Základný prvok kotvenia skla – lišta – bola vyvinutá na základe mnohých montážnych skúseností, s rôznymi systémami.
Medzi jej prednosti patrí rýchla a čistá montáž, univerzálnosť, flexibilita, variabilita a čisté tvary, korešpondujúce s najnovšími trendmi dizajnérov a architektov .
V ponuke je 4 cm obvodový profil aj 10 cm okopový profil, ktorý sa používa najmä v obchodných centrách.
Medzi našich zákazníkov patria montážne i obchodné firmy, ale i drobní živnostníci.
Práca s profilom je jednoduchá a zvládne ju každý trošku zručný majster.
Pre viac informácií o našom systéme kotvenia skla si pozrite našu stránku
www.gwfs.sk

Kontakt:
GWFS, s.r.o.
gwfs@gwfs.sk
www.gwfs.sk
kancelária a sklad:
Ľudovíta Štúra 384/28
(areál SAD)
019 01 Ilava

4.8. 2012
FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
REKLAMA
LEIER
DOMEXPO 2018
BAUMIT
EVVA
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.