bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Vlastná studňa – zdroj nezávislosti

Vŕtané studne sa stávajú v dnešnej dobe fenoménom. Keď sa povie energetická alebo surovinová nezávislosť, každému sa objaví iskrička v očiach a zatúži byť aspoň sčasti nezávislý.

 

Mať vlastný zdroj vody, ktorý je „len váš“, pri ktorom ste nezávislý, je veľmi lákavé. Vlastná vŕtaná studňa môže byť ideálnym riešením, ako zabezpečiť kvalitný a výdatný zdroj vody takmer kdekoľvek. Bez potreby nákladov na zriadenie vodovodnej prípojky, s minimálnymi nákladmi na prevádzku a údržbu. Vaše bezstarostné riešenie.

Ako na to?
Vlastná studňa neprináša len úsporu, predstavuje pocit nezávislosti. Vstupná investícia do kvalitnej studne prináša doživotné dielo. Dať si navŕtať studňu, už dnes nie je až taký veľký luxus, ktorý si môže dovoliť len zopár vyvolených. Vďaka technológiám a kvalite je to vec, ktorá vám veľmi uľahčí váš každodenný život. Nie vždy to však zvládne každý sám, tu je na mieste nájsť a osloviť skutočného odborníka, ktorý vám bude vedieť poradiť a pomôcť. Vŕtanie studne sa totiž začína už pri obhliadke terénu a určení možnej lokality, kde by sa mohol prameň nachádzať a aká asi bude jeho výdatnosť. Uvedená skutočnosť je totiž alfou a omegou celého procesu. Ak sa tieto základné veci podcenia, môže sa ľahko stať, že aj napriek snahe a vŕtaniu sa prameň jednoducho nenájde alebo nebude dosť výdatný a vy budete mať málo vody. Osloviť preto firmu, ktorá má dostatok skúseností, referencií a určite aj kvalitnú techniku, je veľmi dôležité.

Navŕtať si vlastnú studňu prináša človeku najmä tieto výhody:

  • využitie vody na rovnaké účely ako vody z vodovodu, na pitie, varenie, ..., 
  • možnosť využitia vody na polievanie a zavlažovanie bez obáv, že vás to finančne zruinuje,
  • vlastná studňa je vám kedykoľvek k dispozícii,
  • voda v studni vďaka konštantnej teplote nezamrzne, a určite vás ovplyvní aj fakt, že posledné roky je suchých mesiacov čím ďalej tým viac a vŕtaná studňa vám ich určite pomôže prežiť bez problémov a obmedzení.

Studne od profesionálov

Jednou z firiem, ktorá vŕta studne na Slovensku a má už za sebou bohaté skúsenosti a dá sa povedať, že aj stovky spokojných zákazníkov, je firma VŔTANIE STUDNÍ p. Jaroslava Gelačáka. Do jej portfólia spadajú všetky tieto služby: poradenstvo, vytýčenie vodného zdroja – ak je potrebné, vyhľadávanie vodného zdroja na pozemku, vŕtanie studne so zárukou nájdenia vody. V prípade, že vodu nenájdeme, neúčtujeme zákazníkovi žiadne náklady,  vyvŕtanie vrtu na základe vodonostnej vrstvy a po dohode so zákazníkom až do hĺbky 100 m a priemeru 188 mm, filtračný obsyp, čerpacia skúška... V ponuke nájdete aj prečistenie vrtu, rozbor vody, vybavenie studne čerpacou technikou, dodávku a montáž vodovodných šácht, kompletné vodoinštalačné služby, geologické vrty, vrty pre tepelné čerpadlá.
Studňa je investícia, ktorá vám môže slúžiť celý život, ale rovnako vám môže robiť celý život aj starosti. Zverte teda túto prácu odborníkom a uvedomte si, že najnižšia cena, nemusí byť vždy aj najvyššia kvalita, ako to už v živote chodí.

Text a foto: Jaroslav Gelačák - VRTARI SK
Tel.: +421 905 663 333
e-mail: info@vrtanie-studni.eu
www.vrtanie-studni.eu

 

26.11. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
EVVA
HELUZ
BAUMIT
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.