bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 19.04.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Vstavaná skriňa – dominanta priestoru

Trápi vás nedostatok úložného priestoru? Aj by ste mali miesto pre skriňu, ale priestor nestačí pre otváracie dvere? Chcete získať nový ukladací priestor, zorganizovať veci a ako pridanú hodnotu vlastniť kus estetického a originálneho nábytku?
Potrebujete dať veciam pri ukladaní systém?
Jedným z osvedčených riešení je vstavaná skriňa – nábytok vyrobený na mieru.


Vstavaná skriňa na mieru je ideálnym a často jediným možným riešením ako účelne zorganizovať ukladací priestor, nielen pre rôzne atypicky riešené miesta v rodinných domoch, ale tiež s prehľadom riešiť problémy s nedostatkom miesta na uskladnenie rôznych vecí v bytoch.

Lamino s.r.o., rodinná oravská spoločnosť, sa venuje predovšetkým výrobe vstavaných skríň a šatníkov. No cíti sa doma aj vo sfére produkcie kuchynských liniek, spálňových zostáv, či akéhokoľvek iného druhu nábytku šitého na mieru pre váš priestor a interiér. Sledovaním súčasných trendov a následným hľadaním inovácií sa snaží splniť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Vysoké nároky spotrebiteľov vie uspokojiť nielen, čo sa týka technickej realizácie (používané systémy sú na vysokej nadštandardnej úrovni, ktorá spotrebiteľom dáva možnosť 5 ročnej záručnej doby), ale aj povrchovej úpravy a použitého materiálu na výrobu jednotlivých komponentov (laminát, sklo, zrkadlo, tapeta, fototapeta, 3D motívy). Pre výrobu sa používajú výlučne kvalitné materiály dovážané zo zahraničia, ktoré zaručujú maximálnu akosť spoločnosťou dodávaných výrobkov. Súčasťou služieb je návšteva zákazníka priamo u neho doma, kde sa vykoná zameranie nábytku a priestoru s odborným poradenstvom tak, aby výsledný efekt dosiahol čo možno najvyššiu úroveň, a aby bola zabezpečená spokojnosť zákazníka.

Za prvoradé podmienky úspechu činnosti na trhu a podnikové hodnoty spoločnosť Lamino s.r.o., považuje vysoký štandard kvality, kvalitné služby, vývoj v oblasti inovatívnych technológií a materiálov, zmysel pre meniace sa potreby a nároky spotrebiteľov a vyspelú minimalistickú eleganciu s moderným a dynamickým jazykom.

Viac informácií na www.lamino.sk
www.facebook.com/LaminoLokca

 

30.6. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.