bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Výhodný prenájom Debnenia a Lešenia

Žiadna stavba sa nezaobíde bez kvalitného debnenia či lešenia. Na výstavbu obchodného centra alebo rodinného domu, lešenia a debnenia pre každú stavbu nájdte prehľadne usporiadané na nových stránkach www.lesenie.skwww.debnenie.sk.

 

Nové zaujímavé stránky www.lesenie.sk a www.debnenie.sk poskytujú zákazníkom rýchly prehľad v sortimente a poskytujú základné informácie o cenách prenájmu vybraných typov debnenia a lešenia. Najdôležitejšie informácie tu nájdu profesionálne stevebné firmy aj stavitelia rodinných domov.

Debnenie pre každú stavbu

Viac ako 10 tisíc m2 stenového debnenia, 100 tisíc m2 stropného debnenia a priestorové debnenia je k dispozícii pre vaše stavby. Stenové debnenia Takko a Rasto sa hodia na stavbu rodinných domov. Malé rozmery a jednoduchá montáž uľahčujú manipuláciu s debnením, ktorú bez problémov zvládnu iba dve osoby. Na výstavbu bytových domov je vhodné debnenie Manto, ktoré má aj takzvané panely XXL, ktoré znižujú náklady až o 50%. Ak sa na stavbe budujú oblúky, s debnením Ronda sa to podarí na jednotku.. Na realizáciu stropov je vhodný moderný drevený nosníkový systém Hünneflex. Hliníkové stropné debnenie Topec umožňuje rýchlejší postup práce, ako s tradičným dreveným systémom. Stropné debnenie Topmax, ktoré má pozinkované a práškovou farbou upravené rámy, je novinkou. Celoplastové dosky k Ecoply, ktoré nenasiakajú vodou a majú dlhú životnosť, taktiež predstavujú jednu z výhod nového stropného debnenia Topmax.

40 tisíc m2 lešenia pre vašu bezpečnosť

Univerzálne lešenie Bosta je vhodné na každú stavbu. V ponuke je so šírkou 70 cm pre všetky typy stavieb. Šírka lešenia Bosta 100 cm sa hodí na extrémne výšky a vysoké zaťaženie. Na pomocné a dokončovacie práce sa hodí pojazdné lešenie Eurostandard, ktoré je k dispozícii v rôznych rozmeroch a výškach až do stavebnej výšky 12 metrov. Pracovná plocha pojazdného lešenia je 2 x 1,2 m. Všetky pojazdné lešenia sú stabilné, flexibilné, trvanlivé a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá.

 

Kvalitné služby

Spolu s prenájmom lešenia a debnenia získate aj ponuku ďalších služieb. Zadarmo zameranie stavby, návrh nasadenia, dovoz na stavbu a dohľad pri nasadení lešenia a debnenia na stavbe. Ak ste kdekoľvek na Slovensku, kvalifikovaní pracovníci vás budú kontaktovať a zabezpečia všetko potrebné. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.

 

Viac na www.debnenie.sk a www.lesenie.sk.

15.8.2012

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
HELUZ
EVVA
BAUMIT
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.