bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Výnimočné interiéry

V roku 2013 spoločnosť Viola EU pre vás otvorila novú budovu vzorkovne pre kompletné vybavenie exkluzívnych interiérov. Na takmer 1 000 m2 tu nájdete nielen exkluzívny klasický a dizajnový nábytok, ktorým sa táto spoločnosť zaoberá už od roku 1995, ale tiež ďalšie časti výnimočných interiérov. Nábytkové portfólio tvorí 12 ucelených radov klasického štýlového nábytku a 11 radov nábytku dizajnového.

Interiéry Royal – navždy krásna klasika

Klasický ručne vyrezávaný drevený nábytok pod obchodným označením Interiéry Royal je vyrábaný prevažne zo severskej brezy a potom ďalej intarzovaný ušľachtilými drevinami ako napríklad mahagón, olivovník, anligre či americká čerešňa. Na vrchole tejto ponuky sú potom dva výrobné rady, ktoré sú vyrábané priamo z mahagónu a tíku. Pri väčšine radov je možnosť voliteľného strieborného alebo zlatého dozdobenia plátkovými kovmi nanášanými tupovaním. Každý z týchto výrobných radov obsahuje niekoľko desiatok prvkov, ktorými zariadite kompletnú domácnosť alebo komerčný priestor. Nájdete tu obývacie izby, jedálne, spálne, pracovne a tiež rôzne doplnky ako stojany na kvety, lampy, stojany na tlačoviny a pod.

Interiéry Design – milovníkom dizajnu

Dizajnový nábytok tejto spoločnosti vychádza z prvej polovice minulého storočia, je však ďalej kombinovaný s kovom, kožou, perleťou alebo zirkónmi a je združený pod obchodné označenie Interiéry Design. Tento nábytok nadväzuje na posledný ucelený umelecký štýl art deco. Je dyhovaný exotickými drevinami ako je palisander, eben, sakura, anligre či rôzne druhy koreňovice. Väčšina týchto radov je doplnená veľmi vysokým polyesterovým vrstveným lesklým lakom najvyššej kvality. Taktiež týchto jedenásť dizajnových radov ponúka niekoľko desiatok prvkov pre ucelený interiér. Opäť nimi zariadite akúkoľvek časť vášho súkromného či komerčného interiéru.

Pod jednou strechou vzorkovne ďalej nájdete okrem už spomínaného nábytku exkluzívne rakúske drevené podlahy a obklady stien aj klasické masívne dubové podlahy.

Masívne bukové obložené dvere v klasických i moderných vzoroch, ktoré môžu byť doplnené rezbami nadväzujúcimi na jednotlivé nábytkové rady či opäť vrstveným polyesterovým lesklým lakom nadväzujúcim na nábytkové rady Design.

Klasické aj moderné svietidlá v kombinácii rôznych kovov so sklom, olovnatým krištáľom či alabastrom českých, španielskych, talianskych či švédskych firiem.
Drevené luxusné kuchyne na mieru. Krásne kusové klasické koberce z umelého hodvábu. Veľmi širokú ponuku najväčšieho európskeho výrobcu tapiet od klasických papierových, cez vinylové, vliesové až po textilné tapety.
Textilné dekorácie na okná, pokrývky na postele či obrusy a prestieranie ponúkame s výberom mnoho stoviek dekoratívnych a čalúnnických látok od firmy, ktorá vyrába okrem iného repliky historických látok pre naše kultúrne pamiatky.
Nájdete tu aj najluxusnejší variant textilných tapiet napínaných do drevených rámov rovnakou technológiou ako v minulosti.
Ďalej tu nájdete  rôzne druhy exkluzívnych úprav stien a dekoratívnych líšt ako napríklad benátske štuky, rôzne metalické maľby, travertínovú úpravu stien a pod. vrátane nepreberného množstva fresiek.

Slogan „Opusťte obydlie, vytvorte domov...“ nie je len prázdne zoskupenie slov. Spoločnosť Viola je schopná vám kompletne vybaviť nielen vašu domácnosť, ale tiež komerčné či reprezentatívne priestory kancelárií, bánk, kaviarní, reštaurácií, penziónov či hotelov. Na tieto účely disponuje spoločnosť Viola ponukou špeciálnych nábytkových radov určených priamo pre komerčné priestory a veľké developerské projekty. V neposlednom rade vám môžeme pomôcť aj službami našich či zmluvných bytových architektov.

www.violanabytek.cz

 

4.5. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
DOMEXPO 2018
HELUZ
EVVA
LEIER
BAUMIT
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.