bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Výroba a montáž oceľových konštrukcií a hál

Spoločnosť FEMONT OPAVA s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií a hál. Realizujeme rôzne typy stavieb pre rôzne odvetvia podnikania. Pri výstavbe firma uplatňuje vlastný konštrukčný systém VEDE, ktorý prináša hmotnostnú a ekonomickú úsporu a svojím charakterom sa radí medzi ľahké montované haly.

Medzi naše prednosti patrí predovšetkým vlastná výroba, doprava i montáž, vlastné žeriavy a zdvíhacie zariadenia. Výroba a montáž podlieha certifikácii zabezpečujúcej kvalitu oceľových konštrukcií (dielov):
• ČSN EN ISO 9001: 2009
• STN EN ISO 14001: 2005
• STN OHSAS 18001: 2008
V nadväznosti na získané oprávnenia sme v našej výrobe schopní produkovať konštrukčné oceľové diely do triedy EXC3.

 

Realizujeme objekty:
• skladových hál
• výrobných hál
• priemyselných hál
• športových hál
• poľnohospodárskych hál
• logistických centier
• nákupných centier a predajní
• rôznych typov konštrukcií.

Každý z uvedených typov hál má špecifický charakter použitia, čo prináša rozmanité nároky na realizáciu. Náš konštrukčný systém umožňuje splnenie rozmanitých požiadaviek. V rámci realizácie je možné využiť široké spektrum komponentov a dispozičných riešení ako napr. prvky stenových a strešných systémov, presvetlenie strešnými svetlíkmi čia presvetľovacími pásmi, bránové systémy, voľný vnútorný priestor pre manipuláciu, doplnenie zdvíhacích a manipulačných zariadení ako mostové žeriavy s nosnosťou od 3 ton či možnosť prístavby alebo vstavby zázemia administratívy.

 

Vo všetkých fázach výstavby, počnúc návrhom, cez projektovú dokumentáciu a samotnú realizáciu, sa snažíme maximálne prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Sme schopní spolupracovať na zákazke v rámci technickej podpory už od samotného vzniku investičného zámeru.
Už mnoho investorov sa presvedčilo o tom, že výstavba halových objektov s využitím konštrukčného systému VEDE prináša úsporu času a finančných prostriedkov pri výstavbe aj v priebehu užívania objektov.

Myslíme na budúcnosť vašej firmy, budeme radi, keď v budúcnosti budete myslieť na nás.


FEMONT OPAVA s.r.o.
Vávrovická 274/90
747 73 Opava – Vávrovice
Česká republika
tel.: +420 553 793 181
e-mail: femont@femont.cz
www.femont.cz

 

18.2.2017

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
BAUMIT
LEIER
EVVA
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.