bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Vysoko paropriepustné zateplenie Baumit open

Významnú úlohu pri zabezpečení príjemného bývania a zdravej klímy v dome zohráva zateplenie. V správne zateplenom dome je v zime príjemne teplo, v lete je chránený pred horúčavou a po celý rok má vyrovnanú vnútornú klímu bez veľkých výkyvov.


5 dôvodov, prečo je Baumit open správna voľba pre vašu fasádu!

  1. Paropriepustné zateplenie s vlastnosťami podobnými ako tehlové murivo
  2. Výborné izolačné vlastnosti šetria vaše peniaze
  3. Vhodné aj pre staršie objekty
  4. Príjemná vnútorná klíma
  5. Umožňuje rýchle vysušenie stavby a skracuje čas výstavby

Zateplenie Baumit open pozostáva z navzájom zosúladených difúzne otvorených komponentov najvyššej kvality. Srdcom systému sú fasádne izolačné dosky na báze polystyrénu. Vysoká paropriepustnosť je zabezpečená patentovaným systémom otvorov v izolante, ktoré zabezpečujú rýchly odvod vodných pár z konštrukcie. Vzduch uzavretý v otvoroch po správnom nalepení a zastierkovaní prispieva k účinnej tepelnej izolácii. „Dierkovaný“ polystyrén tak izoluje rovnako dobre ako izolant bez perforácie, ale má niekoľkonásobne vyššiu schopnosť prepúšťať vodnú paru. Výhodou zostáva jeho jednoduché spracovanie a priaznivá cena v porovnaní s minerálnymi izolačnými doskami.

Postavte svoj dom rýchlejšie

Vysoká paropriepustnosť a vzájomne zosúladená skladba zateplenia Baumit open prispieva k rýchlejšiemu vysušeniu novostavieb a umožňuje aj zmenu v tradičnom poradí prác na dome. Omietanie stien a liatie poterov v dome po zateplení fasády už nemusí byť rizikom ohrozujúcim kvalitu stavby.

Nebojte sa zateplenia starších budov

Vďaka špeciálnym vlastnostiam lepiacej stierky Baumit openContact je možné zatepliť aj staršie stavby so zvýšenou vlhkosťou a obsahom soli v murive. Po odstránení vlhkých a poškodených omietok, po odstránení príčin vlhkosti napr. realizáciou dodatočnej hydroizolácie môžete dom zatepliť. Systém Baumit open plynule odvádza vlhkosť a prípadné soli v murive sa ukladajú v priestore medzi murivom a izolačnou doskou. Pomocou zateplenia Baumit open tak môžete zatepliť aj staršie objekty, ochrániť ich pred nepriaznivými klimatickými podmienkami a predĺžiť ich životnosť.

 

Vedeli ste? Systémom Baumit open je zateplených v celej Európe už viac ako 12 mil. m2 fasád!

 

Pre množstvo a cenu zateplenia Baumit open využite náš Baumit open Kalkulátor.

 

Baumit Info-linka: 02/59 30 33 33, 041/50 76 651

Foto a text: Baumit
www | fb | g+

 

25.3.2017

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
EVVA
HELUZ
BAUMIT
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.