bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

YTONG opäť získal ocenenie Business Superbrands

Spoločnosť Xella Slovensko, spol. s r.o. obhájila aj v tomto roku cenu Business Superbrands Award 2016.  Pre zákazníkov a partnerov je táto cena zárukou, že značka Ytong si drží stabilnú kvalitu výrobkov a služieb.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých spoločnosťou Bisnode, čo je európský vedúci poskytovateľ ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch. Členmi Brand Council sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Cieľom Superbrands je upozorniť účastníkov trhu na silné a kvalitné značky a ukázať ich ako príklad vývoja, ktorý im môže byť inšpiráciou. „Ocenenie má veľký význam v našom vzťahu k zákazníkom – potvrdzuje, že ich dôvera v kvalitu našej značky aj nášho prístupu je opodstatnená.
Zároveň je ale tiež ocenením práce našich ľudí, ktorí sa podieľajú na inováciach našich výrobkov a zlepšovaní služieb zákazníkom,“
povedal pri tejto príležitosti vedúci predaja a prokurista spoločnosti Xella SK, Ing. Peter Markovič.
 
Medzinárodný program Superbrands vznikol bol pred viac ako pätnástimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch.

19.4.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
EVVA
LEIER
DOMEXPO 2018
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.