bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Ytong pozýva odborníkov k Dialogu o otázkach tepelnej techniky

Spoločnosť Xella Slovensko pozýva projektantov a architektov na odbornú konferenciu Ytong Dialog, ktorá bude prebiehať v septembri v Bratislave a v októbri v Košiciach. Tento rok sa zameria na tepelnotechnickú stránku výstavby a projektovania a predstavené budú aj nové aplikácie pre projektantov. Súčasťou je aj praktická ukážka práce so systémom Ytong a taktiež celý rad prípadových štúdií z praxe odborníkov Ytongu.

Odborná verejnosť sa zoznámi s inovatívnymi prvkami sortimentu. Najdôležitejším spomedzi nich je tepelnoizolačná tvárnica Lambda YQ a systémové doplnky, ktoré umožňujú stavať celú stenu tak, aby boli dosiahnuté jej optimálne tepelnoizolačné vlastnosti.
Medzi ne patria i nové systémové omietky Ytong, ktorým tu bude venovaný priestor.

Praktická ukážka sa bude týkať unikátneho systému masívnej strechy Ytong Komfort. Na fragmente bude predvedená skladba izolačného súvrstvia nad masívnou konštrukciou a hostia konferencie tak uvidia kompletne celú skladbu strechy.

Téme nových tepelnotechnických noriem a ich vplyvu do praxe v rámci územia Slovenska sa bude venovať prof. Ing. Zuzana Sternová, PhD., z Technického a skúšobného ústavu stavebného, n.o. Na ňu nadviaže Ing. Martin Mihál, vedúci technického oddelenia Xella CZ a Xella Slovensko, ktorý predstaví konkrétne riešenie skladby steny, s ktorou je možné požiadavky tejto novej normy splniť.

V časti venovanej modernému projektovaniu budú predstavené nové aplikácie, ako napríklad informačný model budovy BIM a aplikácie pre štatistické výpočty Statix. Pozornosť bude venovaná aj certifikátom LEED a BREEAM vo vzťahu k materiálu Ytong.

Účasť pre odbornú verejnosť je bezplatná. Ytong Dialog momentálne prebieha v Bratislave  a v Košiciach, záujemcovia sa môžu prihlásiť cez web spoločnosti www.ytong.sk/ytong-dialog.php

 

11.9.2016

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
BAUMIT
EVVA
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.