bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Ytong získal prestížne ocenenie Business Superbrands

Spoločnosť Xella Slovensko, spol. s r.o. získala  cenu Business Superbrands Award 2015. Toto rozhodnutie Komisie expertov Business Brand Council spoločnosť začleňuje medzi elitné značky,  ktoré reprezentujú úspešný rozvoj brand image. Pro zákazníkov a partnerov je táto cena potvrdením kvality výrobkov a služieb a posilnením ich dôvery voči značke.


O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých spoločnosťou Bisnode, čo je európsky vedúci poskytovateľ ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch. Členmi Brand Council sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

 

„Toto ocenenie si veľmi vážime. Potvrdzuje, že naša kvalita, za ktorou sú desiatky rokov inovácií a vývoja, je skutočná. Chceme, aby si s našou značkou zákazníci spojovali hodnoty, ako sú spoľahlivosť a prémiovosť nášho materiálu. Práve takýmto spoločnostiam je cena Superbrands udeľovaná,“ povedal pri tejto príležitosti konateľ spoločnosti Xella Patrik Polakovič.

 

Medzinárodný program Superbrands vznikol pred viac než pätnástimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch.

 

O spoločnosti Xella Slovensko
Nadnárodný koncern Xella International pôsobí v 32 krajinách Európy, Ameriky a Ázie. Je popredným výrobcom stavebných materiálov pre zdravé bývanie: tepelnoizolačných tvárnic z bieleho pórobetónu Ytong, akustických vápenno-pieskových tvárnic Silka a tepelnoizolačných minerálnych dosiek Multipor.

Text a foto: Ytong
 

19.5.2015

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
LEIER
BAUMIT
HELUZ
DOMEXPO 2018
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.