bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: Areko, s.r.o. - meracia a regulačná technika, meracie prístroje, meranie teploty, meranie tlaku, meranie prietoku, snímače tlaku, termovízia, dataloggery, elektronický nos
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

ZAŽITE RELAX V SRDCI PRÍRODY – STUDENKOVO

STUDENKOVO je projekt, ktorý ponúka všetko potrebné pre dokonalý relax a načerpanie nových síl. Je určený všetkým, ktorí sa potrebujú občas skryť pred dnešnou rýchlou a hektickou dobou. Všetkým, ktorí túžia po svojom vlastnom víkendovom sídle. Je to miesto, ktoré ponúka také široké možnosti pre trávenie voľného času, že sa nikto nebude nudiť v lete a ani v zime. Miesto, kde sa človek naučí ako sa starať o svoje zdravie a ako rozvíjať svoju vnútornú rovnováhu.

PRÍRODA, ŠPORT, HISTÓRIA, ODDYCH A STAROSTLIVOSŤ O VAŠE ZDRAVIE. TO VŠETKO NA JEDNOM MIESTE.

PRÍRODA, ŠPORT
PRÍRODA, ŠPORT

Lokalita

Rekreačný komplex STUDENKOVO sa nachádza v obci Banský Studenec. Celé katastrálne územie obce je od roku 1979 začlenené do chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy. Od roku 1993 je lokalita zapísaná na listine Svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Je považovaná za jednu z najkrajších rekreačných a oddychových lokalít na Slovensku. Štiavnické vrchy sú známe svojimi horami a kopcami, množstvom nádherných jazier a nespočetnými príležitosťami na trávenie voľného času a oddych.

Vychutnávajte si spleť turistických a cyklistických chodníkov, užívajte si vodné aktivity a seďte v tichosti pri udiciach. Pre Vaše ratolesti je pripravený vodný park a pre Váš oddych termálne kúpele. Cez zimu máte na skok lyžiarske stredisko a kilometre bežeckých tratí. A v prípade, že chcete naozaj zrelaxovať a zároveň sa naučiť, ako sa starať o svoje zdravie, je tu pre Vás Ájurvédske centrum. Je súčasťou STUDENKOVA, takže za zdravím nemusíte nikam chodiť.

Projekt

Projekt ponúka celkovo 18 stavebných pozemkov, určených pre výstavbu chát a víkendových sídiel. Nakoľko je hlavnou myšlienkou projektu súžitie človeka s prírodou, výstavba by mala byť zameraná na stavby z dreva, prípadne s výraznými drevenými prvkami. Situovaný je v okrajovej časti obce na rovinatom a slnečnom teréne. Rozlohy jednotlivých pozemkov sú od 686 m2 do 757 m2. Samotné pozemky budú spolu s Ájurvédskym relaxačným centrom a relaxačnou/športovou zónou tvoriť jednotný komplex. Ten bude počas celého roku strážený a udržiavaný.

Realizácia projektu je rozdelená do troch fáz:

1.    Fáza – Predaj stavebných pozemkov, budovanie inžinierskych sietí a samotná výstavba víkendových sídiel.

2.    Fáza – Na priľahlom pozemku s rozlohou 2.200 m2 bude vybudované Ájurvédske relaxačné centrum.

3.    Fáza – Bude zameraná na Vaše potreby a túžby. Sami môžete rozhodnúť o spôsobe využitia druhého priľahlého pozemku s rozlohou 3.500 m2. Podľa Vašich prianí sa vybuduje rekreačná, alebo športová zóna.

Na hranici každej parcely bude privedená pitná voda, zdroj elektrickej energie a vybudovaná bude spevnená komunikácia. V tejto lokalite nie je vybudovaná splašková kanalizácia, a nakoľko sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti nie je povolené budovanie čističiek odpadových vôd. Táto stránka bude zabezpečovaná formou žumpy. Rovnako v obci nie je vybudovaný rozvod plynu.

Liečebné centrum STUDENKOVO

Bude zamerané najmä na kurzy, ako si udržiavať počas celého nášho života mentálnu, fyzickú, emočnú a duchovnú časť v rovnováhe. Zrubová poschodová stavba bude ukrývať ubytovanie a reštauráciu s jedlami pripravovanými podľa hlavných princípov Ájurvédy. Relaxačné miestnosti pre poskytovanie masáží, zdravotná kozmetika, ozonizér, muzikoterapia, perličkový kúpeľ a oveľa viac.

Služby

Venujte svoj vzácny čas sebe a svojim blízkym. Spoločnosť INOR s.r.o. Vám okrem samotných pozemkov ponúka aj  komplexnú starostlivosť o výstavbu Vášho víkendového sídla.

•    poradenstvo
•    projektová dokumentácia
•    financovanie
•    inžiniering
•    výstavba
•    zariadenie a technológie
•    nadštandardné služby

STUDENKOVO je projekt ideálny pre rodiny s deťmi, ako aj pre aktívnych ľudí, ktorí hľadajú únik z každodenného stereotypu. Všetko, čo potrebujete pre svoje aktivity je vzdialené maximálne pätnásť minút cesty autom. Ak Vám predsa len bude chýbať rozruch, zhon a množstvo ľudí, tri okresné mestá máte do tridsiatich minút cesty. Tu nájdete kaviarne, reštaurácie, obchodné centrá a kiná, zimné štadióny, ako aj zdravotnícke zariadenia a ďalšiu širokú ponuku služieb.

Na tomto mieste budete ĎALEKO OD VŠETKÉHO A BLÍZKO IBA K SEBE SAMÉMU.

Pre viac informácii si kliknite na www.studenkovo.sk.

Ďakujeme reklamným partnerom:

Top stavebné
Sankara
Termálne kúpele Sklené Teplice
Vodný raj Vyhne
Penzión Kachelman Banská Štiavnica
Lifecaffe and cocktail bar Žiar nad Hronom
 

1.7. 2013

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
LEIER
DOMEXPO 2018
BAUMIT
EVVA
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.