bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 15.08.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Život pred EVO-m

Mediterran Slovakia, s.r.o., počas svojej desaťročnej existencie, uviedol mnoho noviniek, medzi ktorými si každý našiel to svoje. Škridly Standard a Danubia sú výhodné pre každého zákazníka.

Ich zaručené tvary a farebné odtiene znamenajú dobrú voľbu strešnej krytiny na akúkoľvek budovu. Coppo začala spoločnosť distribuovať v roku 2004. Tento rad uspokojuje požiadavky domácich, ale aj zahraničných staviteľov v oblasti nových trendov za výhodnú cenu. Coppo Terracotta a Antická červená predstavovali prechod od klasických farebných odtieňov k moderným motívom. Ferrara a Venezia so svojou špeciálnou povrchovou úpravou a kompozíciou farieb boli medzi priekopníkmi novej éry a inovácie na trhu. Ploché škridly Zenit a Rundo sú optimálne na šikmé strechy klasických i moderných budov. Ich výhodou sú jednoduchosť a výnimočnosť oproti zaužívaným tvarom vlnitých škridiel. Zenit a Rundo zároveň patria do rodiny exkluzívnych produktov vhodných na modernizáciu striech. Škridly typu Danubia, Rundo, Coppo a Zenit sú ošetrené ochranou farieb ColorSystem.

Najnovším skvostom produktovej línie Coppo sú škridly Modena so špeciálnou povrchovou úpravou. Modena svojimi farebnými odtieňmi a tónmi pripomína slnečné pláže južnej Európy.

Evolúciu nezastavíš!
Rok 2009 priniesol novinky v duchu prirodzenosti. Standard Vlčanka je produkt inšpirovaný prírodou. Jeho jednoduchá základná povrchová úprava a cenová dostupnosť si získala veľa nadšencov.
Zenit Bridlica je výnimočná pre obdĺžnikový tvar a motív na povrchu škridly. Ten pripomína tok rieky, ktorý je v syntéze so svojím okolím. Najnovšími produktmi z tvorivej dielne spoločnosti sú škridly EVO. EVO predstavuje špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá je odolnejšia proti machu, je samočistiaca a nenasáva vodu.

Technológia EVO
Súčasný najvyšší stupeň inovácie spoločnosti Mediterran predstavuje technológia EVO, ktorá otvára nové dimenzie vo výrobe strešnej krytiny. Produkty označené EVO sú vzhľadom na použité materiály a precíznosť výrobných procesov zárukou kvality a dlhej životnosti.

Medzi popredné vlastnosti tejto technológie patria:
  • výnimočne odolný a tvrdý povrch proti poveternostným podmienkam a zásahom okolia,
  • veľmi jemná, precízna a hladká povrchová úprava,
  • vyššia odolnosť proti tvorbe machu,
  • povrch škridly EVO vôbec nenasáva vodu,
  • mimoriadne dlhá životnosť strešnej krytiny,
  • estetický vzhľad a lesk škridiel.

Škridly Danubia EVO sú v ponuke v štyroch farebných vyhotoveniach – v tehlovočervenej, višňovočervenej, carbon a hnedej. V produktovej línii Rundo EVO sú obsiahnuté odtiene tehlovočervenej, višňovočervenej a hnedej.

Záruka kvality
Spoločnosť Mediterran Slovakia, s. r. o. garantuje 30-ročnú záruku od dátumu dodania tovaru na stálosť rozmerov, mrazuvzdornosť a vodotesnosť betónových škridiel.

Mediterran Slovakia, s. r. o.
Veľká Farma, 925 84 Vľčany
Tel.: +421 31 779 49 42
Fax: +421 31 779 46 08
E-mail: marketingslovakia@mediterran.com
www.mediterran.sk

28.4. 2012
FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
HELUZ
EVVA
BAUMIT
DOMEXPO 2018
LEIER
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.