bottom left
UV GROUP, s.r.o., E.B.Lukáča 2, 036 01 Martin
Aktualizácia: 16.07.2018
INFO: +421 43 427 6534
bottom right
Textová reklama: T O P K Ú R E N I E ! ! ! Tu nájdete užitočné rady ako u š e t r i ť . Naviac máte možnost sa zapojiť do diskusie v diskusnom fóre aj za článkom!
top right top left top left
TOP STAVEBNÉ tipy pre Vás

Zľavy na stavbu domu so šekovou knižkou HELUZ

Chystáte sa tento rok stavať rodinný dom? Nakúpte si materiál na hrubú stavbu značky HELUZ - ako bonus dostanete šekovú knižku HELUZ s atraktívnymi zľavami, s ktorou ušetríte za vonkajšie aj vnútorné komponenty vášho nového domova. Majiteľovi stavby ju odovzdá technicko-obchodný poradca spoločnosti, aby mu osobne vysvetlil, ako využiť ponúkané bonusy práve pre jeho dom.

„Našim zákazníkom dodávame tehly s najlepšími tepelnoizolačnými parametrami na slovenskom trhu a k tomu im chceme dať ešte niečo navyše. Preto do našej šekovej knižky starostlivo vyberáme firmy, ktoré pri stavbe domu dokážu svojimi produktmi a službami naozaj pomôcť,“ hovorí marketingový manažér spoločnosti HELUZ Miroslav Mařík. V súčasnosti je v šekovej knižke ponuka deviatich firiem. So zľavou si vďaka nej zaobstaráte pre váš domov kúpeľňový sortiment, kľučky či montáž vnútorných dverí, vzduchotechniku, vnútorné schodisko, zľavu dostanete aj na vypracovanie Energetického certifikátu budovy, energetického posudku, energetického auditu aj na termovízne meranie. Okrem toho vám zadarmo sprostredkuje 15 m2 tepelnoizolačnej omietky alebo 10 m2 samonivelačnej stierky, ďalej diaľkové ovládanie vonkajšieho tienenia, výber drevenej dekorácie sekčných garážových brán, odkvapové žľaby či pojazd bazénového zastrešenia a 5-ročný servis bazéna.

 

Ponuka bonusov v šekovej knižke HELUZ sa bude ešte rozširovať, preto sledujte web www.heluz.sk/sekova-knizka-heluz.

 

7.8. 2014

FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU
k tomuto článku nie sú žiadne ďalšie obrázky
REKLAMA
EVVA
BAUMIT
LEIER
DOMEXPO 2018
HELUZ
bottom right bottom wide left bottom left
Zaujímavé odkazy:   CTS Europe s.r.o.  E-FILIP Stavebne a Energeticke Poradenstvo  Tipy ako šetriť pri kúreni  www.topkuchyna.sk  www.toptechnologie.sk  AUTOBAZAR
 
created by: CTS Europe s.r.o.