Ako online rozpočtovanie otvára bránu k ziskovým zákazkám?

Ešte pár rokov dozadu sme boli zvyknutí na inštaláciu softvérov do počítača. Stačilo nám DVD alebo USB kľúč a aj bez pripojenia na internet sme pracovali vo svojich programoch. To samozrejme môžeme aj dnes, no trend je iný. Každý chce mať aktuálne informácie hneď a prístup k dátam odkiaľkoľvek. Doba sa mení a s tým aj požiadavky na našu prácu a programy, s ktorými robíme. Platí to aj v stavebníctve.  Vývoj softvérov ide vpred raketovou rýchlosťou a smeruje k jednoduchým a intuitívnym online aplikáciám. Presne taká je aj nová webová aplikácia KROS Stavebný rozpočet pre stavbárov. Počuli ste už o nej?

Novinka medzi online aplikáciami

V dnešnej digitálnej dobe sa stavebný priemysel neustále vyvíja a hľadá spôsoby, ako efektívnejšie spravovať projekty, znižovať náklady a skracovať čas realizácie stavieb. Jedným z kľúčových faktorov úspechu je efektívne rozpočtovanie. Aby bolo rýchle a jednoduché, prichádza na scénu KROS Stavebný rozpočet. Nová online aplikácia zjednoduší tvorbu stavebných rozpočtov profesistom i menším stavebným firmám.

Jednoduché a presné rozpočty

To, že mať správne stanovený rozpočet stavby a dobre vypracovanú cenovú ponuku je základ k získaniu zákazky, určite viete. Každý z nás by si to rád urýchlil a zjednodušil. Spoľahnite sa na profesionálne cenové ponuky, ktoré predávajú a zvýšte počet získaných stavebných zákaziek. Či ste vodár, kúrenár, klampiar, elektrikár, záhradník, alebo stavebná firma, online rozpočtovanie si jednoznačne obľúbite.

Výhody online rozpočtovania

Práca v online aplikácii so sebou prináša užitočné benefity. Rozpočtovať môžete odkiaľkoľvek, stačí vám pripojenie na internet. Nič nemusíte inštalovať, jednoducho sa prihlásite a môžete sa pustiť do práce. Na webe vidíte vždy aktuálne údaje a jednoducho ich hneď zazdieľate aj svojim spolupracovníkom v reálnom čase. Vyvarujete sa tak zbytočným nezrovnalostiam či chybám.

Prínosy KROS Stavebného rozpočtu

Okrem spomínaných výhod online rozpočtovania máte v aplikácii KROS Stavebný rozpočet istotu vždy aktuálnych cien stavebných prác a materiálov vďaka cenníkovej databáze. Keďže ste online, môžete si byť istí, že ceny sa priebežne aktualizujú a sú správne. Ak pracujete aj so softvérom CENKROS 4 poteší vás jeho kompatibilita s aplikáciou. Jednoducho naimportujete výstupy z programu do aplikácie aj naopak. Prínosom je aj prepojenie s KROS Fakturáciou, vďaka ktorému fakturujete priamo z rozpočtu. Údaje z rozpočtu sa automaticky dotiahnu na faktúru, čo ušetrí aj váš čas. Pri zložitejších výpočtoch množstva položiek vám pomôže funkcia výkaz výmer. V aplikácii môžete vytvárať rôzne varianty rozpočtov a zachovať si aj pôvodnú verziu.

Získajte viac ziskových zákaziek

Strácať čas s tabuľkami a Excelmi už nemusíte. Vytvorte jednoduchý rozpočet na pár klikov. Odošlite cenovú ponuku a posuňte svoje podnikanie na vyšší level. Ušetrený priestor môžete venovať strategickým aktivitám a rozvoju. Vďaka presným rozpočtom sa aj počet vašich zákaziek zvýši a s úsporou času a nákladov budete oveľa efektívnejší.

Začnite rozpočtovať efektívnejšie už dnes

Vyskúšajte si aplikáciu KROS Stavebný rozpočet na 7 dní zadarmo a objavte, ako môže zvýšiť produktivitu a zabezpečiť úspech vašich stavebných projektov. Vstúpte do éry digitálneho stavebníctva nielen s online rozpočtovaním, ale aj s elektronickým stavebným denníkom Stavario či ďalšími online stavebnými aplikáciami od KROSU.

Foto: Pixabay