Cenové ponuky profesionálov na profesionálnej úrovni

V súčasnej hektickej dobe čelí každá stavebná profesia neustále sa meniacim výzvam a príležitostiam. Aby ste ako profesionáli udržali krok s konkurenciou, potrebujete mať k dispozícii nástroje, ktoré uľahčujú prácu a zvyšujú šance na úspech. Či už riešite technické zabezpečenie budov, pokrývanie striech alebo zemné práce, ste neustále nútení hľadať spôsoby, ako efektívnejšie plánovať, rozpočtovať a komunikovať so svojimi klientmi. KROS Stavebný rozpočet je inovatívnym riešením, ktoré vám umožní vytvárať cenové ponuky na profesionálnej úrovni, rýchlo a presne.

Jednoduchšie a rýchlejšie nacenenie prác

Naceniť práce, ako elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, záhradnícke služby, klampiarske alebo pokrývačské práce, nikdy nebolo jednoduchšie. Predstavte si, že ste vodár alebo kúrenár a dostanete dopyt na komplexnú inštaláciu pre novostavbu. S KROS Stavebným rozpočtom môžete okamžite vytvoriť cenovú ponuku, kdekoľvek sa nachádzate, stačí len pripojenie na internet. Máte prístup k najaktuálnejším cenám materiálov a práce, čo vám umožňuje poskytnúť klientovi rýchlu, presnú a konkurencieschopnú ponuku.

Presné výpočty a vždy aktuálne ceny

Či už ide o projekt osvetlenia záhrady, kde potrebujete presne vypočítať množstvo a typy káblov a osvetlení, alebo o inštaláciu nového kúrenia, s KROS Stavebným rozpočtom môžete detailne rozpočítať všetky potrebné materiály a práce. Minimalizujete tak riziko prekročenia rozpočtu a zvýšite svoje šance na získanie zákazky. Vďaka integrovanej cenníkovej databáze CENEKON máte navyše zaručený prístup k vždy aktuálnym cenám, čo vám ušetrí čas pri vyhľadávaní cien a komunikácii s dodávateľmi.

Správna voľba pre profesistov

Či už ste elektrikár, vodár, kúrenár, klampiar alebo záhradník aj pre vás každá sekunda v práci znamená peniaze a snažíte sa čo najviac zefektívniť svoje procesy. Skúste to s aplikáciou KROS Stavebný rozpočet a otvorte si cestu k úspechu. Vyberte si zostavu ušitú pre vašu profesiu. Nájdete v nej taký výber položiek prác a materiálov, ktoré potrebujete pre prácu. Náklady na aplikáciu tak nezaťažia vašu peňaženku.

Od cenovej ponuky po fakturáciu

S aplikáciou KROS Stavebný rozpočet vytvoríte profesionálne cenové ponuky s vaším logom a zľavami. Vyberať môžete materiály od renomovaných výrobcov elektroinštalačných, inštalačných či strešných systémov. Šetrite svoj čas a majte priestor na získanie väčšieho množstva zákaziek. Aplikácia je navyše prepojená s KROS Fakturáciou. Údaje z rozpočtu sa automaticky prenesú na faktúru, čo ešte viac urýchľuje a zjednodušuje celý proces.

Spoľahlivý partner pre vaše podnikanie

S KROS Stavebným rozpočtom nezískate len nástroj na online rozpočtovanie, ale aj spoľahlivého partnera, ktorý vám umožní efektívnejšie plánovať a uľahčí celý proces získania zákazky. Stavte na istotu a doprajte si konkurenčnú výhodu. Odlíšte sa od ostatných a tvorte profesionálne cenové ponuky ako naozajstní profesionáli. Vyskúšajte si aplikáciu na 7 dní zadarmo a presvedčte sa o jej prínosoch pre vaše podnikanie.

Foto: Pixabay