Chýba vám garáž a potrebujete náhradu? Máme pre vás kolekciu montovaných prístreškov na záhradu

Neodmysliteľnou súčasťou nášho života sú aj dopravné prostriedky, pomocou ktorých sa dostaneme do požadovaného cieľa pohodlne a rýchlo. Často však ide o pomerne drahé stroje, o ktoré sa je potrebné adekvátne aj starať. A práve montované záhradné prístrešky tento účel spĺňajú do posledného detailu.

Poďme si o nich to dôležité povedať.

Kvalitný prístrešok pre uskladnenie vašich bicyklov

Patrí k vášmu najčastejšie využívanému dopravnému prostriedku bicykel? Aj o ten sa je nutné adekvátne postarať. Premazať reťaz, dofúkať kolesá a správne nastaviť sedadlo však nie je všetko. Aby si celá konštrukcia a jednotlivé súčiastky vášho „dvojkolesového tátoša“ zachovali čo najdlhšie svoje pôvodné vlastnosti, je nutné ich dobre ochrániť pred dažďom, snehom, nízkymi teplotami i vetrom.

Pokiaľ ale nemáte na stavbu veľkej garáže čas ani peniaze, skúste na ochranu pred spomínanými nepriaznivými podmienkami využiť moderný systém na jednoduché uskladnenie bicyklov. Behom niekoľkých hodín sa tak môžete nielen vy, ale aj váš bicykel tešiť z novej garáže.

Montovaný záhradný prístrešok

Pokiaľ garáž máte a zmestilo sa do nej aj vaše auto a všetky bicykle, no nenašlo sa už miesto pre záhradný nábytok alebo náradie, ďalším riešením by mohol byť univerzálny záhradný prístrešok. Rovnako ako bikebox, zmontujete prístrešok veľmi jednoducho a rýchlo. Najdôležitejšie však je, že poskytne potrebným veciam v zime alebo počas dažďa potrebné prístrešie a ochranu.

Pultová strecha prístreška má navyše aj tepelnú a zvukovú izoláciu, rovnako aj zabudovaný systém odkvapu. Prístrešok vás ale prekvapí nielen svojimi dokonalými konštrukčnými a materiálovými vlastnosťami, ale aj príjemným vzdušným dizajnom, ktorý nenaruší celkovú harmóniu na vašej záhrade. Stačí sa o tom len presvedčiť.

Zdroj obrázka: www.koverta.sk