Čisté a krásne drevené podlahy po celé generácie

Bona Care Program údržby drevených podláh je jedinečný program, ktorý bol navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám každého typu drevenej podlahy. Nech už ide o silnú prevádzkovú záťaž v športovej hale alebo ide o vysoký štandard hotelov, kde ich imidž hrá dôležitú rolu, ponúkame vynikajúci výkon a skvelé výsledky. Naše jednoduché a priame servisné postupy navrhnuté profesionálmi pre profesionálov poskytujú jednoduchú a efektívnu údržbu podláh. Ošetrením podlahoviny predĺžite ich životnosť a zachováte ich pôvodný vzhľad dlhšiu dobu.

Údržba – jednoduchá rutina

Kľúčom ku krásnemu vzhľadu podláh je pravidelné upratovanie a údržba. Bona ponúka čistiace prostriedky pre efektívne čistenie podláh. Produkty Bona povrch podláh nepoškodia a nemajú negatívny vplyv na životné prostredie. Rýchle a okamžité riešenie so skvelým výsledkom.

Pre profesionálov:

Bona Cleaner je vysoko koncentrovaný, ľahko alkalický čistiaci prostriedok určený pre čistenie drevených lakovaných a korkových podláh. Je určený pre pravidelné čistenie mopom alebo čistiacim strojom.

Bona Oil Soap je čistič určený pre pravidelné čistenie a údržbu drevených olejovaných podláh. Obsahuje prísady, ktoré vyživujú povrch podlahy a zanechávajú tenký film, ktorý môže byť preleštený pre väčší lesk.

Bona Clean R50 je čistiaci prostriedok určený pre profesionálne čistenie podláh ako je vinyl, PVC, linoleum, guma. Je ľahko alkalický, vysoko koncentrovaný a je vhodný pre každodenné čistenie, aj pre odstránenie usadených nečistôt. Je vhodný pre strojové čistenie.

Pre domácnosti, kancelárie a podobne

V jednoduchosti je krása. Produkty radu Bona Premium Spray Mop sú určené pre všetky typy podláh. Stačí len nastriekať čistiaci prostriedok na podlahu a zotrieť mopom. Bona Premium Mop obsahuje všetko v jednom: mop, utierku, čistiaci prostriedok. Čistiaci prostriedok efektívne odstráni nečistoty, mop sa dostane aj do ťažko prístupných miest a vďaka utierke z mikrovlákna je podlaha suchá behom chvíľky. Všetko bezpečne jednoducho a rýchlo. Produkty radu Bona Premium Spray Mop sú určené pre drevené lakované podlahy, olejované podlahy a tvrdé typy podláh. Certifikácia Greenguard Gold na našich produktoch znamená, že naše produkty sú bezpečné pre vašu rodinu, vašich domácich miláčikov a našu planétu.

Hĺbkové čistenie – oživenie a obnovenie

Silná prevádzková záťaž, nahromadené nečistoty a špina časom spôsobia, že podlahy vyzerajú matne, sú poškrabané, bez lesku. Pre obnovenie svojej prirodzenej krásy Bona vyvinula jedinečný systém hĺbkového čistenia pre dôkladné a šetrné čistenie drevených podláh, vonkajších drevených terás, elastických podláh ako je PVC, vinyl, linoleum, guma a tiež betónových povrchov. Unikátny systém pôsobí do hĺbky a zanecháva povrch svieži a čistý, pripravený pre novú vrstvu ochrany povrchu. Výsledok stojí za to.

Hĺbkové čistenie podláh - ukážka čistenia interiér + exteriér

Ochrana povrchu – navrátenie lesku

Aplikácia leštidla na podlahu, to je dôležitá súčasť údržby drevených podláh. Leštidlo pomáha obnoviť ochrannú vrstvu podlahy. Jednoducho obnovuje kvalitu stávajúceho povrchu, vyplňuje mikroskopické škrabance a vyhladzuje celkový vzhľad. Opotrebovaným podlahám navracia ich pôvodnú krásu a svieži lesklý vzhľad, predlžuje ich životnosť. Práca s ňou je jednoduchá a zvládne ju každý. Je to relatívne rýchly, jednoduchý a lacný spôsob, ako správne udržovať drevené podlahy svieže a krásne. Bona Hĺbkové čistenie a následná ochrana povrchu podláh je odporúčaná hlavne v komerčných priestoroch s vysokou záťažou, pre lepšiu odolnosť povrchu.

Prelakovanie – nový vzhľad

Poškodené alebo silno opotrebované drevené podlahy by za bežných okolností vyžadovali výmenu. Bona ponúka inovatívne ošetrenie povrchu pomocou Bona Prelakovanie podláh. Účinná alternatíva, ako obnoviť pôvodný vzhľad podláh rýchlo a predĺžiť ich životnosť. Od športových podláh po masívne podlahy unikátne a bezpečné Bona Prelakovanie podláh poskytne perfektný povrch behom niekoľkých hodín práce. 

 

Pre viac informácií navštívte www.renovujeme-podlahy.com. Venujeme sa renovácii a údržbe drevených podláh, i elastických podláh. Ponúkame servis po celú dobu životnosti podláh. Naše čistiace a údržbové prostriedky nakúpite na našom e-shope: www.bonaspraymop.sk.

Bona CR, spol. s r.o.
Obchodní 132
251 01  Čestlice
tel. CR: +420 211 153 340
tel. SR: +421 265 457 161
bonacr@bona.com