ETERNAL lak na beton - kvalitná podlaha prekvapivo jednoducho

Podlaha je po streche najzaťažovanejšou plochou stavby. Z tohto dôvodu je potrebné klásť dôraz na jej kvalitné vyhotovenie a následnú povrchovú úpravu. Jedným z najekonomickejších spôsobov povrchovej úpravy je náter.

Súčasný trh je zaplnený rôznymi typmi náterových hmôt pre ochranu betónových podláh. Všetky majú v podstate rovnaký postup nanášania: penetrácia a dva až tri nátery neriedenou farbou.

Spoločnosť AUSTIS a.s. uviedla na trh novinku, ktorá sa v betónovom podklade kotví nielen mechanicky, ale viaže sa aj chemicky, čo prináša obrovskú výhodu hlavne pri aplikácii na kletované povrchy.

Kancelárie - Prešov, spoločnosť Lánik

ETERNAL lak na beton je jednozložkový výrobok, ktorý sa vďaka jedinečnému zloženiu, svojimi vlastnosťami, blíži k zložito aplikovateľným dvojzložkovým náterom. Je vhodný pre nátery všetkých betónových a minerálnych podkladov s vysokou záťažou ako sú podlahy v skladoch a predajniach, ďalej pre nátery exkluzívnych interiérov a kancelárií. Vďaka svojej odolnosti voči vode a saponátom sa skvelo hodí pre nátery plôch industriálnych kúpeľní, sprchových kútov a častí kuchýň.

Revitalizácia kamenného obkladu - Čaňa

ETERNAL lak na beton sa vyznačuje mimoriadne nízkou spotrebou pri vysokej účinnosti, chemickou a tepelnou odolnosťou a jednoduchou aplikovateľnosťou, ktorú zvládne naozaj každý. Po zaschnutí vytvára vysoko lesklý povrch s vynikajúcimi protišmykovými vlastnosťami.

Vyrába sa ako transparentný lak alebo v krycom variante odtieňu betónovej šedi RAL 7038.

Sklad - Ústí nad Labem, odtieň RAL 7038

Bližšie informácie o výrobku ETERNAL lak na beton nájdete na www.farby-eternal.sk.

Foto: Austis