Hľadáte praktický záhradný domček, garáž alebo pergolu?

Nájdete ich v showroome GARDEON!

Ak potrebujete šikovnú záhradnú stavbu, s ktorou nebudete mať žiadne starosti ani pri realizácii ani pri údržbe, určite by ste mali navštíviť showroom slovenskej rodinnej firmy GARDEON.

Firma GARDEON sa špecializuje na realizáciu malých montovaných stavieb na kľúč – v jej ponuke nájdete garáže, záhradné domčeky, aj rôzne praktické prístrešky a pergoly. Spoločným znakom všetkých týchto stavieb je pritom praktickosť. Sú totiž bezúdržbové a šetria čas aj miesto. Ich základom sú oceľové stenové panely a prvky, ktoré umožňujú mimoriadne rýchlu montáž. Garáž či záhradný domček tak môže na pripravenom podklade stáť doslova za niekoľko hodín. Oceľové prvky sú už vo výrobe povrchovo upravené buď špeciálnou omietkou, alebo odolným farebným nástrekom. Pevná konštrukcia s kvalitnou povrchovou úpravou dáva stavbám stabilitu a dlhodobú odolnosť proti poveternostným vplyvom, a šetrí aj miesto – vďaka vonkajšej omietke vyzerajú stavby ako murované, no na rozdiel od muriva majú ich steny hrúbku len niekoľko centimetrov. Plocha, ktorú nezaberajú steny, sa tak dá prakticky využiť. A keďže sú bezúdržbové, nevyžadujú si pravidelný náter ani inú zvláštnu starostlivosť, šetria aj váš čas. 

Krédom firmy je vysoká kvalita, čo dokazujú aj slová Mareka Cholevu, jedného z dvojice majiteľov: „Nikdy by sme si nedovolili predať niečo, čo by sme nechceli použiť doma vo vlastnej záhrade.“ Pri montovaných stavbách GARDEON sa navyše spája spoľahlivosť s primeranou cenou. „Dodržiavame slušné a nemenné ceny, čo je dôležité nielen v dnešných turbulentných časoch,“ dodáva Marek Choleva.

I keď montované stavby majú svoje nesporné výhody – priaznivú cenu, odolnú konštrukciu, rýchlu a čistú realizáciu…, kupovať garáž nie je ako kúpiť si tričko. Nie každý sa spoľahne na ponuku na internete a recenzie. Ak si chcete všetko overiť na vlastné oči, navštívte výstavné centrum montovaných stavieb GARDEON v Turčianskom Ďure, ktoré je najväčšie na Slovensku. Môžete si tu do detailu poprezerať rôzne typy stavieb aj použité materiály. A ak si termín návštevy vopred dohodnete, budete mať istotu, že sa vám pracovníci firmy budú venovať a odpovedia vám na všetky otázky.

Text a foto: Gardeon