Jednoduchší, presný, odolný - patentovaný bodový úchyt COSMO

Okrem kovania pre sprchové kúty, sklenené priečky, striešky, posuvné či otváracie dvere, patrí do oblasti kľúčového sortimentu zábradlia spoločnosti Vitro Construction tiež patentovaný bodový úchyt COSMO, ktorý si dnes predstavíme.

 

Bodové úchyty sú ponúkané v povrchovej úprave kefovaná nehrdzavejúca oceľ a čierny lesklý chróm. V zadnej časti je úchyt upravený pre reguláciu pred ukotvením ku konštrukcii. Plynulá regulácia vzdialenosti od podkladu + 5 mm, je zabezpečená pomocou imbusového kľúča, cez otvor v tabuli skla a nie je teda nutné sklo snímať.

Špecifický krycí element z prednej časti zabezpečuje estetický vzhľad bez viditeľných skrutiek a prípadných poškodení prítlačnej časti bodového úchytu pri montáži. 

Väčšina produktov je k dispozícii skladom so zámerom zaistiť dlhodobú linearitu dodávok a pružne reagovať na zmeny, ktoré klienti pri realizácii svojich zákaziek riešia. S cieľom pomôcť nájsť riešenie, venujú pracovníci firmy osobný prístup každému jednému projektu. Vďaka tomu splnia priania koncového zákazníka a zároveň tiež myslia na optimalizáciu ceny vstupného materiálu. Výhody osobného prístupu sú vidieť v kvalite a včasnosti dodávaného tovaru. Sú pripravení zapojiť sa aj do vašich projektov a pomôcť vám s výberom a dodávkou kovania pre celosklenené konštrukcie.

„Kovania pre celosklo riešime s citom pre detail“

Takto znie hlavné motto spoločnosti Vitro Construction, ktorá sa špecializuje na distribúciu a technické poradenstvo v oblasti kovania, profilov a ďalších komponentov pre celosklenené konštrukcie od najmenších inštalácií až po rozsiahle projekty. Široký sortiment je podložený silným technickým zázemím, ktoré tímu spoločnosti Vitro umožňuje pristupovať k potrebám zákazníkov individuálne a skutočne sa zapojiť do problematiky, ktorou sa zaoberajú. „Byť pri tom“ je súčasťou ich DNA.

Pre viac informácií kontaktujte zástupcu spoločnosti: info@vitro.cz.
Prehľad sortimentu a kontakty nájdete na:
www.vitro.cz