Kompaktné dosky ako dizajnový fasádny obklad

Dobrý dizajn začína inšpiráciou, výnimočnou víziou. Ožíva skvelými materiálmi, povrchovými úpravami a systémami.

Exteriérové kompaktné panely prinášajú architektonickým obkladom novej generácie pôsobivé estetické a takmer neobmedzené možnosti dizajnu s rôznymi farbami, rytmami a hĺbkami.

Ide o dekoratívny vysokotlakový kompaktný laminát (HPL) vyrábaný vysokým tlakom a teplotou, poskytuje stabilný a hustý panel s dobrým pomerom pevnosti k hmotnosti.

Je univerzálnym opláštením pre inovatívne a funkčné ventilované fasádne systémy, balkóny a slnečné clony. Panely možno použiť samostatne alebo v kombinácii s inými materiálmi. Sú perfektné pre vytváranie jedinečných efektov, určovanie vzhľadu a zdôraznenie vlastností budovy.

Kompaktný panel je k dispozícii v širokej škále farieb, povrchových úprav, veľkostí a hrúbiek. Na tieto panely poskytujú výrobcovia 10 ročnú záruku na produkt.

Exteriérové kompaktné dosky fungujú výnimočne dobre vonku a počas mnoho rokov vyzerajú skvele. Slnko a dážď nebudú mať na povrch panelu žiadny významný vplyv.

Uzavretý povrch prakticky odoláva hromadeniu nečistôt, udržuje produkt hladký a ľahko sa čistí. Je vysoko odolný proti poškrabaniu a nárazu. Panely sú konzistentné, majú vysokú hustotu, sú ľahko opracovateľné a funkčné ako tvrdé drevo.

Obkladové panely sú dostupné v širokej škále dekorov. Môžete si vybrať rôzne farby a povrchové úpravy. Umožní vám realizovať všetko, čo chcete, presne tak, ako chcete - fasádny obklad, obklad
balkónu, obytný dom, priemyselné budovy, veľké objekty, nové budovy alebo len ich renováciu. Sú vhodné pre prevetrávané fasády pre rôzne viditeľné (nitované / skrutkované) alebo skryté (lepené / mechanické) upevňovacie systémy. Hrúbka panelov je buď 6, 8, 10 nebo 12 mm.

Ak už ste dokončili nejaké projekty alebo je ich ešte niekoľko, aby ste mohli začať, vaša predstavivosť a túžby rozhodnú, čo sa stane ďalej. Prečo teda tento rok nezostať doma znovu a nevyriešiť svoj ďalší projekt?

Vytvorenie dokonalého domova nebolo nikdy tak ľahké. Možnosti sú nekonečné. A môžeme vám pomôcť ich realizovať.

www.veso-laminart.cz