Krbové vložky - ROMOTOP Impression

Ak hľadáte nielen krásu, ale aj funkčnosť, sú pre vás krbové vložky radu IMPRESSION tým pravým. Doplňte svoj domov o solitér, ktorý bude svojím dizajnom vládnuť každej miestnosti. Nechajte sa podmaniť a vtiahnuť do sveta živého ohňa, ktorý dokáže vytvoriť jedinečnú atmosféru.

Každý z nás si rád vyberá, preto nechceme pri rade Impression zákazníkov obmedzovať vo výbere. Funkčný dizajn je pre nás veľmi dôležitý. Nechali sme teda vyniknúť živému ohňu vnútri. Jemný a čistý dizajn rohových dvierok s deleným sklom a odnímateľným držadlom úplne vyhovie súčasným trendom bývania. Trendom dnešnej doby sú čierne šamoty v ohnisku krbovej vložky, ktoré sme do našej ponuky zaradili vedľa klasickej svetlej farby šamotu. Perfektná celistvosť a farebná stálosť šamotov ponúkne uplatnenie v rôznorodej architektúre.

Krbové vložky sú určené pre akumulačnú aj konvekčnú prevádzku. Inovatívny systém vedenia spalín DOUBLE SPIN, ktorý bol vo firme Romotop vyvinutý, zvyšuje účinnosť krbu a prispieva k dokonalejšiemu spaľovaniu. Vďaka správne riešenému prívodu vzduchu nedochádza k usadzovaniu nečistôt na sklách dvierok, čo je pri krbových vložkách značky Romotop samozrejmosťou, rovnako ako centrálny prívod externého vzduchu do spaľovacej komory. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom, a to podľa konkrétnej potreby v danú chvíľu. Dvierka vložiek s otváraním do boku i dvierka zdvíhacie, sú vyrobené zo špeciálneho tuhého valcovaného rámu, do ktorého sú vložené dve sklá (rovná verzia) a jedno sklo (rohová verzia).

Produktová komplexnosť radu Impression je podčiarknutá aj možnosťou inštalácie akumulačných sád Mammoth, ktoré sa môžu umiestniť na bočnú i hornú časť krbových vložiek. Ich hlavnou devízou je fakt, že teplo, ktoré by inak uniklo do komína, sa ukladá na dobu, keď už nie je po ohni v krbe ani pamiatky. Sálanie tepelnej energie potom prebieha ďalších niekoľko hodín. Krbové vložky Impression sú pripravené stať sa niečím, čo urobí dojem naozaj na každého zákazníka.